Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Priekšsēdētājs piedāvā iedzīvotāju vērtējumam jaunā budžeta projektu

Nākamā gada sākumā Salaspils novada dome apstiprinās budžetu 2016. gadam, kas skars teju ikvienu pašvaldības iestādi, uzņēmumus un, protams, iedzīvotājus. Tādēļ šodien, 21. decembrī, domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars aicināja uz tikšanos sabiedrības pārstāvjus, lai iepazīstinātu tos ar plānotājiem budžeta ieņēmumiem un izdevumiem. Uz aicinājumu atsaucās pirmskolas izglītības iestāžu vecāku padomes biedri, vidusskolu vecāku padomes pārstāvji, nevalstisko organizāciju pārstāvji, Salaspils uzņēmēju biedrība, kā arī vairāki pašvaldības speciālisti. Priekšsēdētājs klātesošos iepazīstināja ar iecerēto nākamā gada budžeta izlietojumu pa nozarēm, sīkāk stāstot, cik plānots tērēt, piemēram, ceļu infrastruktūras uzlabošanai, pašvaldības ēku remontiem, izglītībai, kultūrai un citām nozarēm. Pēc apstiprināšanas pēdējā šī gada domes sēdē ar budžetu varēs iepazīties ikviens interesents interneta vietnē www.salaspils.lv.

projekts

Ar 2016. gadā plānotajiem darbiem var iepazīties šeit. Galīgais budžeta variants būs zināms pēc tā apstiprināšanas domes sēdē.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis