Pašvaldības administrāciju turpmāk vadīs Mareks Kalniņš

Trešdien notika Salaspils novada domes ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija jaunā izpilddirektora apstiprināšana. Uz šo vakanci pretendēja 26 kandidāti – gan salaspilieši, gan arī tuvāko novadu iedzīvotāji. Rūpīgi izvērtējot visus pieteikumus, konkursa komisija par piemērotāko pretendentu atzina līdzšinējo Tehniskās daļas vadītāju Mareku Kalniņu, arī domes deputāti vienbalsīgi atbalstīja viņa kandidatūru.

M. Kalniņš pēc izglītības ir būvniecības jomas speciālists, piedalījies vairākos starptautiskos projektos par videi draudzīgo tehnoloģiju ieviešanu pilsētvidē.

No 2010. gada viņam uzticēta pašvaldības administrācijas Tehniskās daļas vadīšana. Šīs daļas pārziņā ir tieši pilsētas infrastruktūras attīstīšana un uzturēšana. Mareks Kalniņš, vadot šo pašvaldības struktūrvienību, ir iepazinis novada hidrotehniskās būves, ielas un ceļus, pilsētas ielu apgaismojuma līnijas, darba aizsardzības, ugunsdrošības un civilās aizsardzības un vēl daudzas citas infrastruktūras nozares. Viņš ir tieši piedalījies teju visu pašvaldības būvprojektu īstenošanā no tāmju sastādīšanas līdz par darbu izpildes kontrolei. Ikdienā saskaņojot būvprojektus, izskatot dažādus iesniegumus, kas saistīti ar tehnisko jautājumu risināšanu, un iedzīvotāju iesniegumus, sūdzības un priekšlikumus, Mareks Kalniņš lieliski pārzina visu, kas šodien ir svarīgi salaspiliešiem.

No 5. oktobra Mareks Kalniņš ir pārņēmis pašvaldības administrācijas vadību.

Kā iepriekš informējām, septembrī savas darba gaitas pašvaldībā beidza izpilddirektors Andrejs Jaunkalns, kurš šajā amatā nostrādāja teju 20 gadus. Priekšsēdētājs Raimonds Čudars pašvaldības vārdā pateicas Andrejam Jaunkalnam par nesavtīgu darbu Salaspils novada labā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis
jūlijs 2018
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
23
> Visi notikumi