Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Izsludināts NVO projektu konkurss

Lai atbalstītu sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu īstenošanu Salaspils novadā, veicinātu iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, Salaspils novada pašvaldība izsludina Nevalstisko organizāciju (turpmāk – NVO) projektu konkursu. Projekta pieteikumu pieņemšana notiks no 2019.gada 20.februāra līdz 2019.gada 2.aprīlim.

Projekta dokumentu oriģinālus iesniedz personiski vai nosūta pa pastu Salaspils novada pašvaldības Apmeklētāju apkalpošanas centram, Līvzemes ielā 8 ar norādi "NVO projektu līdzfinansēšanas konkursam" (projekta pieteikumam kopā ar tam pievienotajiem dokumentiem jābūt cauršūtam un lapām sanumurētām). Dokumentus var iesniegt arī elektroniska dokumenta veidā parakstītus ar drošu elektronisko parakstu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu apriti, nosūtot uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Atgādinām, ka projektu pieteikumus var iesniegt NVO un to struktūrvienības vai nodaļas, kuru reģistrētā juridiskā adrese ir Salaspils novadā un kuru iesniedzēji ir savlaicīgi nokārtojuši līdzšinējās saistības ar pašvaldību. Projektā pieprasītā līdzfinansējuma apmērs nedrīkst būt mazāks par 80 eiro un lielāks par 2200 eiro.

Konsultācijas par projekta pieteikumu sagatavošanu sniedz Salaspils novada pašvaldības Attīstības daļas projektu vadītājs Aigars Jaunkalns ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; 67981028).

NVO projektu līdzfinansēšanas konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa

Salaspilssv2019

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis