Izsludināts NVO projektu konkurss

Salaspils novada pašvaldība izsludina Nevalstisko organizāciju (turpmāk – NVO) projektu konkursu. Projekta iesniegumu pieņemšana notiks līdz šī gada 21.aprīlim.

Projekta dokumentu oriģinālus iesniedz personiski vai nosūta pa pastu ierakstītā vēstulē Salaspils novada pašvaldības Apmeklētāju apkalpošanas centram, Līvzemes ielā 8 ar norādi "NVO projektu līdzfinansēšanas konkursam" (projekta pieteikumam kopā ar tam pievienotajiem dokumentiem jābūt cauršūtam un sanumurētam). Dokumentus var iesniegt arī elektroniska dokumenta veidā parakstītus ar drošu elektronisko parakstu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par elektronisko dokumentu apriti, nosūtot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Atgādinām, ka projektu pieteikumus var iesniegt NVO un to struktūrvienības vai nodaļas, kuru reģistrētā juridiskā adrese ir Salaspils novadā un kuru iesniedzēji ir savlaicīgi nokārtojuši līdzšinējās saistības ar pašvaldību. Projektā pieprasītā līdzfinansējuma apmērs nedrīkst būt mazāks par 80 eiro un lielāks par 2200 eiro.

Konsultācijas par projekta pieteikumu sagatavošanu sniedz projektu vadītāja Agnese Bērziņa ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; 67981028).

NVO projektu līdzfinansēšanas konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa

pd2018 v1

skriesim2018ban

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis