Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Notiks rūpnieciskās zvejas tiesību nomas izsoles

Salaspils novada pašvaldība ziņo, ka tiek rīkota rūpnieciskās zvejas tiesību nomas slēgtā izsole pašpatēriņa zvejai Rīgas HES ūdenskrātuvē, Salaspils novada administratīvajā teritorijā.

Izsoles objekts: Izsolei tiek nodoti 9 zivju murdi zvejai Rīgas HES ūdenskrātuvē fiziskām personām pašpatēriņam.

Zvejas tiesību noma pašpatēriņam tiek pārdota mutiskā izsolē ar augšupejošu soli ar tiesībām noslēgt rūpnieciskās zvejas tiesību nomas līgumu uz vienu gadu.

Iesniegumu par rūpnieciskās zvejas tiesību nomu iesniegšanas termiņš: 2018. gada 16. novembra plkst. 14.00. Veidlapa pieejama domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā vai ŠEIT. Iesniegumi jāiesniedz domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā, Līvzemes ielā 8, Salaspilī vai jānosūta ar drošu elektronisko parakstu parakstītus uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Izsoles norises vieta un laiks*: Salaspils novada domē, Līvzemes ielā 8, 2. stāva zālē 2018. gada 06. decembrī plkst. 12.00. Izsoles pretendentu reģistrēšanās notiek pirms izsoles sākuma (no plkst. 11.00 līdz plkst. 11.50) pie komisijas sekretāres.

*Izsole notiks gadījumā, ja pretendentu skaits pārsniegs pieļaujamo zvejas rīku skaitu.

Par izsoles norisi pretendenti tiks informēti telefoniski.

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā un ŠEIT. Papildu informāciju var saņemt, zvanot pa tālr. 67981023.

_________________________________________________________

Salaspils novada pašvaldība ziņo, ka tiek rīkota rūpnieciskās zvejas tiesību nomas slēgtā izsole juridiskām personām zvejai Daugavā lejpus Rīgas HES, Salaspils novada administratīvajā teritorijā.

Izsoles objekts: Izsolei tiek nodoti 35 nēģu murdi, 16 nēģu tīkli un 6 zivju murdi zvejai Daugavā lejpus Rīgas HES.

Zvejas rīki tiek pārdoti mutiskā izsolē ar augšupejošu soli ar tiesībām noslēgt rūpnieciskās zvejas tiesību nomas līgumu uz trīs gadiem.

Iesniegumu par rūpnieciskās zvejas tiesību nomu iesniegšanas termiņš: 2018. gada 16. novembra plkst. 14.00. Veidlapa pieejama domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā vai ŠEIT. Iesniegumi jāiesniedz Apmeklētāju apkalpošanas centrā, Līvzemes ielā 8 vai jānosūta ar drošu elektronisko parakstu parakstītus uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Izsoles norises vieta un laiks*: Salaspils novada domē, Līvzemes ielā 8, 2. stāva zālē 2018. gada 05. decembrī plkst. 11.00. Izsoles pretendentu reģistrēšanās notiek pirms izsoles sākuma (no plkst. 10.00 līdz plkst. 10.50) pie komisijas sekretāres.

*Izsole notiks gadījumā, ja pretendentu pieteikumā norādīto zvejas rīku skaits pārsniegs pieļaujamo zvejas rīku skaitu.

Par izsoles norisi pretendenti tiks informēti telefoniski.

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā vai ŠEIT. Papildu informāciju var saņemt, zvanot pa tālr. 67981023.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis