Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Noskaidroti skolēni, kuriem tiks nodrošināts darbs vasarā

Salaspils novada pašvaldība katru gadu pati organizē un apmaksā skolēnu darbu vasarā novada pašvaldības iestādēs, rosinot iesaistīties arī vietējos uzņēmējus. Kaut arī tā nav pašvaldības obligātā funkcija, apzinoties darba prasmju un pirmo iemaņu sociālo nozīmīgumu jaunieša attīstībā, šajā vasarā pašvaldības budžetā šim pasākumam ir plānoti 443 280 eiro. No šiem līdzekļiem tiks apmaksāta pašu skolēnu strādāšana, kā arī darbu vadītāju– iestāžu darbinieku darbs, kas prasa gan atbildību, gan zināšanas, gan pacietību. Tā kā iestādēm uz šo vasaru nebija iespējas piedāvāt tik daudz darba vietu kā bija plānots un daļa plānotā budžeta netiks iztērēta, to varēs pārvirzīt citiem nozīmīgiem mērķim.

Darbam vasarā varēja pieteikties skolēni no 13 līdz 15 gadiem un no 15 līdz 18 gadiem. Vēlme strādāt  ir ļoti liela, un diemžēl visiem darba vietas nodrošināt tikai ar pašvaldības spēkiem vien nav iespējams, tāpēc prioritāte tika piešķirta pusaudžiem no daudzbērnu ģimenēm.

13. maijā notika izloze, kurā noteica tos pusaudžus, kuriem tiks nodrošinātas darba vietas vasarā. 

Darbam vasarā kopā reģistrējās 264 skolēni, no tiem 87 no daudzbērnu ģimenēm un audžuģimenēm. Darbs tiek piedāvāts jūnijā 37, jūlijā 31 un augustā 39 pusaudžiem.

Jūnija saraksts

Jūlija saraksts

Augusta saraksts

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis