Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Izsludināts nometņu projektu konkurss

atbalsts

Salaspils novada izglītības iestādes, pašvaldības institūcijas, sabiedriskās organizācijas un juridiskās personas aicinātas piedalīties pašvaldības rīkotajā bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkursā, lai pretendētu uz finansiālu atbalstu nometņu organizēšanai šī gada vasarā.

Projektu konkurss tiek rīkots, lai veicinātu pašvaldības iestāžu, komercsabiedrību, biedrību un nodibinājumu līdzdalību Salaspils novada bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanā vasaras periodā un lai atbalstītu jauniešu brīvprātīgo darbu, iesaistot nometnes projekta realizācijā. Finansiālā atbalsta saņemšanai var tikt iesniegti projektu pieteikumi par nometnēm, kuru dalībnieki ir vecumā no 7 līdz 18 gadiem un kuru deklarētā dzīvesvieta ir Salaspils novada administratīvā teritorija.

Nometņu projektu pieteikumi jāiesniedz Apmeklētāju apkalpošanas centrā līdz 10.aprīlim.

Salaspils bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkursa nolikums un projektu pieteikumu veidlapas ir atrodamas mājaslapas sadaļā IZGLĪTĪBA/vasaras nometnes.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis