Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Mazdārziņu nomniekiem ir steidzami jāpagarina līgumi

Salaspils novada pašvaldība trešo reizi atgādina un aicina visus mazdārziņu nomniekus nākt uz domes Nekustamo īpašumu daļu (201.kabinets), lai pagarinātu līgumus, kuru darbības termiņš ir beidzies 2016.gada 31.decembrī.

Informējam, ka saskaņā ar Salaspils novada domes 2016. gada 30. novembrī apstiprinātās „Kārtības, kādā iznomā pašvaldības zemi personisko palīgsaimniecību vajadzībām” (Prot.Nr.24, 10.§) 36.punktu, līgumi, kuri līdz 1. martam netiks pagarināti, nav atjaunojami, kā arī mazdārziņš tiks ieskaitīts brīvo personisko palīgsaimniecību vajadzībām iznomājamo zemju sarakstā un iznomāts rindas kārtībā citiem interesentiem.

Lai pagarinātu zemes nomas līgumu, līdzi jāņem (OBLIGĀTI!) savs līguma eksemplārs, kurā tiks izdarīta atzīme par pagarinājumu, un personu apliecinošs dokuments.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka saskaņā ar Personu apliecinošu dokumentu likuma 4.pantu, par personu apliecinošu dokumentu ir uzskatāma tikai personas apliecība un pase. Vadītāja apliecība nav personu apliecinošs dokuments.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis