Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Maksājot ar Smart-ID, neaizmirstiet norādīt mērķi!

Paldies salaspiliešiem, kuri jau izmanto e-vidi, lai saņemtu pašvaldības pakalpojumu vai kā citādi sazinātos ar mums.

Smart-ID ir šobrīd teju vienkāršākais, ātrākais un drošākais autentifikācijas veids tiešsaistē. Ar tā palīdzību varat veikt dažādus maksājumus, tai skaitā arī apmaksāt pašvaldības pakalpojumus. 
Smart ID ir tik vienkāršs, ka atšķirībā no interneta bankas maksājumu var veikt arī, nenorādot tā mērķi. Tas der, ja pārskaitāt kabatas naudu savam bērnam, bet ne gadījumos, kad, piemēram, apmaksājat kādu pašvaldības pakalpojumu vai nodevu. 
Salaspils novada pašvaldībā jau ir saņemti mobilie maksājumi bez norādīta mērķa. Tie var būt gan nekustamā īpašuma nodokļa apmaksa, gan nodeva par laulības reģistrēšanu, gan jebkas cits. Tādos gadījumos maksātāja identificēšana un sazināšanās, lai noskaidrotu, par ko ir maksāts, ir visai sarežģīts un laikietilpīgs process.
Tāpēc aicinām: ja maksājot pašvaldībai, izmantojat Smart-ID, OBLIGĀTI norādiet maksājuma mērķi, tā pasargājot sevi no nevajadzīga satraukuma.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis