Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Izsludināts NVO projektu konkurss

Projekta konkursa pieteikumi iesniedzami līdz 2016.gada 29.februāra plkst.19.00 Salaspils novada pašvaldības Apmeklētāju apkalpošanas centrā, Līvzemes ielā 8 ar norādi "NVO projektu līdzfinansēšanas konkursam" vai nosūtāmi pa pastu ierakstītā vēstulē.

Konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu, projektu un pasākumu īstenošanu Salaspils novadā atbilstoši šādām Attīstības programmā 2012. – 2018.gadam tādām norādītajām vidēja termiņa prioritātēm kā iedzīvotājiem nepieciešamie pakalpojumi un uzņēmējdarbības veicināšana.

Atgādinām, ka projektu pieteikumus var iesniegt NVO un to struktūrvienības vai nodaļas, kuru reģistrētā juridiskā adrese ir Salaspils novadā un kuru iesniedzēji ir savlaicīgi nokārtojuši līdzšinējās saistības ar pašvaldību.

Projektā pieprasītā līdzfinansējuma apmērs nedrīkst būt mazāks par 80 eiro un lielāks par 2200 eiro.

Konsultācijas par projekta pieteikumu sagatavošanu sniedz pašvaldības Attīstības daļas projektu vadītāja Agnese Bērziņa ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; 67981028).

Ar pilnu nolikuma tekstu  var iepazīties ŠEIT.

Prezentācija par NVO projektiem

Pieteikuma veidlapa

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis