Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Apstiprināti novada ielu un ceļu uzturēšanas klašu saraksti

Pamatojoties uz 2010. gada 9. marta Ministru kabineta noteikumiem par valsts un pašvaldību autoceļu ikdienas uzturēšanas prasībām un to izpildes kontroli, autoceļu vai to posmu sarakstus, kuros norādītas autoceļu uzturēšanas klases ziemas sezonai (no 1. novembra līdz 31. martam) un vasaras sezonai (no 1. aprīļa līdz 31. oktobrim), pašvaldību autoceļiem apstiprina attiecīgā pašvaldība. Tādēļ domes sēdē tika apstiprināti aktuālie novada ielu un autoceļu uzturēšanas klašu saraksti ziemas un vasaras sezonām. 

Šie saraksti ir saskaņoti ar VAS “Latvijas Valsts ceļi” un katru gadu tiek koriģēti, ja ir veikta ielu un ceļu būvniecības vai mainās īpašnieks. Publicēšanas brīdī atsevišķu ielu un ceļu segumu veidi var neatbilst to faktiskajam stāvoklim, piemēram, esošajā gadā ir noasfaltēta iela, bet sarakstā tā atzīmēta ar šķembu segumu. Šādas izmaiņas publicējamajos sarakstos tiks veiktas pakāpeniski pēc saskaņošanas ar VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Salaspils novada pašvaldības ielu uzturēšanas klašu saraksts

Salaspils novada pašvaldības ceļu uzturēšanas klašu saraksts

Brauktuvju uzturēšanas klašu saraksts teritorijās, kur ir izstrādāti detālplānojumi

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis