Aicinām norādīt savu bankas kontu neizvērtējamo pabalstu saņemšanai

Informējam, ka turpmāk visi neizvērtējamie pabalsti tiks pārskaitīti uz personas iesniegumā norādīto pabalsta saņēmēja bankas kontu vai Latvijas Pasta norēķinu kontu.

Ja personai nav atvērts bankas konts vai norēķinu konts Latvijas Pastā, pabalsts tiks izmaksāts ar Latvijas Pasta starpniecību, to piegādājot mājās, bet tādā gadījumā jārēķinās, ka no pabalsta summas tiks atskaitīti Latvijas Pasta noteiktie piegādes izdevumi.

Latvijas Pasta piegādes izdevumi ir atkarīgi no pabalsta summas, un tie ir no 4,4 līdz 7,25 eiro. Par šo summu tiks samazināta Jūsu saņemtā pabalsta summa.

Pašvaldības darbinieki ir identificējuši vairāk nekā 50 personu, kuras nav pašvaldību informējušas par savu bankas kontu.

Tādēļ aicinām iedzīvotājus, kuriem ir tiesības saņemt kādu no pabalstiem, uzrakstīt iesniegumu, norādot jūsu bankas kontu, uz kuru pārskaitīt pabalstu, un iesniegt to Klientu apkalpošanas centrā vai Sociālajā dienestā. Tie ir:

  • 80, 85, 90 vai 95 gadu vecumu sasnieguši jubilāri;

  • vientuļie pensionāri;

  • personas ar pirmās vai otrās grupas invaliditāti;

  • bērni ar invaliditāti kopš bērnības;

  • represētās personas, nacionālās pretošanās kustības dalībnieki;

  • personas, kuras piedalījās Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidācijā.

Tie, kuri bankas kontu norādījuši jau iepriekšējos iesniegumos, pabalstu tāpat kā agrāk saņems uz savu bankas kontu bez papildus maksas.

Ar saistošo noteikumu Nr.28/2012 „Neizvērtējamie pabalsti Salaspils novada iedzīvotājiem” nosacījumiem pabalstu saņemšanai varat iepazīties Salaspils mājas lapas sadaļā “Pārvalde-Normatīvie akti-Citi pašvaldības pabalsti, līdzfinansējums un brīvprātīgās iniciatīvas”.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis
jūlijs 2018
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
23
> Visi notikumi