Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām Mazās Juglas applūstošo teritoriju iedzīvotājus uz tikšanos!

epicuro

Pēdējos gados daudzās valstīs klimata pārmaiņas izraisa ievērojamu ietekmi uz vidi, ekonomiku un cilvēkiem. Lai gan Latvijā situācija ir salīdzinoši mierīga, mēs vairs nevaram būt droši par nākotni – varbūt arī šī gada karstā un sausā vasara ir klimata pārmaiņu rezultāts. Tomēr jau tagad ir zināms faktors, kas liek plānot un mobilizēt spēkus, un tie ir plūdi - laiku pa laikam no krastiem iziet Mazā Jugla.

Šogad jau Salaspils pilsētas svētku laikā iedzīvotāji tika uzrunāti un informēti par Salaspils novada applūstošajām teritorijām, taču 2018. gada 8. septembrī mēs vēlamies tikties ar applūstošo teritoriju iedzīvotājiem, stāstot par plūdu risku, rīcību draudu gadījumos un pašvaldības plānotajām aktivitātēm, tai skaitā iedzīvotāju apziņošanu, kā arī kopīgi izvērtēt, cik gatavi un informēti par šādām X stundām ir apdraudēto vietu iedzīvotāji.

Aicinām iedzīvotājus būt atsaucīgiem un tikties ar pašvaldības pārstāvjiem:

  • 2018. gad 8. septembrī DKS “Avoti” no plkst. 10.00-11.45 (Mazās Juglas krastā netālu no zemes gabaliem nr. 226 un 245);
  • 2018. gada 8. septembrī apdzīvotajā vietā “Salenieki” no plkst. 12.00- 14.00 (Mazās Juglas krastā netālu no zemes gabala Nr. 123). 

Aktivitāte tiek veikta EPICURO (Europena Partnership for Innovative Cities within and Urban Resilience Outlook – Eiropas inovatīvu pilsētu partnerība pilsētvides noturības perspektīvā) projekta ietvaros ar Eiropas Savienības civilās aizsardzības un humānās palīdzības finansiālu atbalstu.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Dzintru Mūrnieci - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

4 epicuro

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis