Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Civilās aizsardzības plāns

2016. gada 1.oktobrī spēkā stājās jauns Civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas likums (turpmāk Likums), kā rezultātā tika noteikti civilās aizsardzības sistēmas darbības principi, tās galvenie uzdevumi un vadība, kā arī jauni katastrofas pārvaldīšanas pamatprincipi un atbildīgās institūcijas par katastrofas pārvaldīšanas vadību.

Atbilstoši likumam ir mainītas arī pašvaldību civilās aizsardzības komisiju darbības teritorijas un izveidošanas kārtība. Uz Likuma pamata izdotie 2017. gada 26. septembra Ministru kabineta noteikumi Nr.582 “Noteikumi par pašvaldību sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijām” paredz 36 pašvaldību sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas, t.sk., Salaspils sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisiju, kuru veido Salaspils un Stopiņu novadi.

2017. gada 28.decembra sēdē par Salaspils sadarbības teritorijas Civilās aizsardzības komisijas priekšsēdētāju tika ievēlēts Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars, par vietnieci Stopiņu novada domes priekšsēdētāja Vita Paulāne. Saskaņā ar normatīvo dokumentu prasībām tika izveidota un apstiprināta Salaspils sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisija.

Atbilstoši 2017. gada 7.novembra Ministru kabineta noteikumu Nr. 658 “Noteikumi par civilās aizsardzības plānu struktūru un tajos iekļaujamo informāciju” prasībām pašreiz tiek izstrādāts Salaspils sadarbības teritorijas civilās aizsardzības plāns (turpmāk CA plāns). Pēc CA plāna izstrādes un apstiprināšanas Salaspils un Stopiņu pašvaldību domēs tas tiks publicēts abu pašvaldību, Iekšlietu ministrijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta mājaslapās.

Ja esat saskārušies ar apstākļiem, kas apdraud apkārtējo drošību, veselību vai pat dzīvību, lūdzam nekavējoties ziņot operatīvajam dienestam pa tālruni:

112

Par ārkārtas situācijām Salaspils novada teritorijā var ziņot arī pašvaldības policijai pa tālruni:

67980033

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis