Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

6. decembra "Salaspils Vēstīs" lasiet

Labestības mēneša ietvaros „Rīgavā” noticis pasākums cilvēkiem ar invaliditāti, kas pulcēja kopā kuplu dalībnieku skaitu. Īpaši sirsnīgu atmosfēru pasākumam piešķīra par labdarības ikonu dēvētā aktrise Katrīne Pasternaka.

Pēc traģiskajiem notikumiem Zolitūdē Salaspils pašvaldība veic ēku drošības pārbaudi, piesaistot neatkarīgu ekspertu. Par to sīkāk lasiet 1. un 12.lpp.

Domes sēdēs izsludinātas vairākas iepirkumu procedūras (arī par „Salaspils Vēstu” izdošanu 2014. gadā), piešķirti līdzekļi, individuālajiem sportistiem, bezstrīda kārtībā piedzīti nekustamā īpašuma nodokļa parādi un izskatīti daudzi citi jautājumi.

Valsts svētku priekšvakarā Salaspilī durvis vērusi „svētnīca sportam”. Jau tagad tā darbojas pilnā režīmā- notiek treniņi, sacensības utt.

Ar saistošajiem noteikumiem par novada simbolikas izmantošanu varat iepazīties 4.lpp.

Ekonomiskās un teritoriālās attīstības komitejas priekšsēdētāja vietnieks Mihails Rogals piedāvā savu redzējumu par tiem aspektiem, kurus vajadzētu iekļaut nākamā gada pašvaldības budžetā. Tāpat Rogaļa kungs piedāvā savu redzējumu hokeja laukuma izveidei.

Publicēti rīkojumi par pabalsta izmaksu cilvēkiem ar invaliditāti.

Pa kādiem trotuāriem pārvietosimies tuvākajā nākotnē- par to izdevuma 5. lapaspusē.

Dome pagarina pieteikšanās termiņu Komunālā dienesta vadītāja amatam. Nolikums šeit.

9. decembrī notiks detālplānojuma projekta publiskā apspriešana nekustamajam īpašumam „Pīlādži”. Bet nomas tiesību izsole zemesgabalam Saules ielā 27 notiks 19. decembrī.

Salaspilī jau kādu laiku darbojas LEGO pulciņš, un tā dalībnieki guvuši labus rezultātus LEGO sacensībās Rīgā.

SIA „Valgums- S” ziņo, ka apsaimniekotāju uzkrātos parādu dēļ vairākām mājām var tikt atslēgta ūdens padeve. Kādēļ šāda situācija ir radusies, lasiet šajā izdevumā.

Publicēti Sporta nama pakalpojumu izcenojumi.

Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Acones ciemā” ietvaros ir sperts nozīmīgs solis projekta realizācijai.

PII „Daugaviņa” vadītājas vietniece pedagoģiskajā darbā Lolita Krole stāsta par projektu „Bērnu ar īpašam vajadzībām integrēšanu”, kuru izdevies realizēt mūžiglītības projektu konkursa ietvaros.

BJIB „Zelta atslēdziņa” aizvadījuši interesantu un iespaidiem bagātu vasaru- par to stāsta biedrības vadītāja Rūta Kalnāja.

Par „legālo narkotiku” tirgotavas likvidāciju, par pašnāvniekiem, par agresīviem ballētājiem stāsta pašvaldības policija.

Lieliskus panākumus guvuši mūsu karate klubi. Par to sīkāk šajā izdevumā.

Kurš tad kļūs par gada jaunieti Salaspilī, jūs uzzināsiet 13. decembrī!

Ziemassvētku koncerti, pensionāru pasākumi, izstādes, izrādes un lekcijas- tas viss notiek mūsu iestādēs. Sirdij tuvākos pasākumos atradīsies Kas? Kur? Kad?  rubrikā!

2013. gada 6. decembris Nr.23 (573)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis