Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sirsnīgā gaisotnē atklāta izstāde "Lai visiem prieks"

Jau mēnesi Salaspils novada domes otrā stāva foajē ir kļuvis daudz krāsaināks un spilgtāks, ikviena garāmgājēja skatienu piesaista interesantās gleznas un citi roku darbi. Tas viss, pateicoties Dienas centra personām ar funkcionāliem traucējumiem klientiem un personālam, kuri Labestības mēneša ietvaros ir izveidojuši krāšņu izstādi. Un tiešām krāšņu, jo visos darbos ir izmantoti izteikti spilgti krāsu toņi, melnos un pelēkos toņus pamanīt būs grūti.

Šodien, 4. decembrī, novada domē tikās izstādes darbu autori, lai nelielā pasākumā saņemtu pateicības vārdus par ieguldīto darbu un vienkārši pabūtu kopā. Sumināti tika visi vienpadsmit mākslinieki-Gunta Marga, Georgijs Dzivaks, Anna Vasiļjeva, Guntars Rikmanis, Aleksandrs Vahromejevs, Alla Rikmane, Vadims Tiško, Inita Škapare, Jānis Kondrats un Madara Segliņa.

mlapai

”Es gribētu jums visiem pateikt sirsnīgu paldies par to, ka esat izdarījuši lielu darbu, par to, ka savu ikdienu piepildāt ar skaistu darbiņu radīšanu. Aplūkojot šo izstādi, gribu teikt, ka jūsu radīto var droši salīdzināt ar Mākslas skolu audzēkņu darbiem. Paldies arī par to, ka apmeklējat Dienas centru, paldies par jūsu centību un atsaucību,”  savā atklāšanas runā sacīja priekšsēdētāja vietniece Malda Caune.

Katrs autors saņēma pateicības rakstu par iniciatīvu un līdzdalību Labestības mēneša ietvaros organizētajā izstādē, kā arī nelielas piemiņas veltes un ziedus. Paši autori stāstīja, ka zīmējuši to, kas sirdij tuvs, par ko sapņo un kas iedvesmo, atzīstot, ka ir gana gandarīti par savu veikumu.

 „Salaspils novadā ir tāda vieta, kurā visi jūtamies kā mājās un lielo saimi saucam gluži kā par ģimeni. Tas ir mūsu Dienas centrs. Mūsu tikšanās sarunas un prieki, radoši darbiņi un patiesi vārdi. Šeit katrs var justies brīvi, iedvesmoti un novērtēti. Katrai dienai  te ir sava noskaņa. Mēs jūtamies atbalstīti un novērtēti, jo novadam ir eņģelis ar gaišu sirdi. Dienas centrs izsaka lielu pateicību Maldai Caunei par atbalstu, izpratni un iejūtību, par sirsnīgu vārdu un patiesu smaidu, ”  izstādes noslēgumā šos emocionālos vārdus teica sociālais pedagogs Oskars Grumolds, pasniedzot Maldai gleznu ar Labestības eņģeli, kuru radījušas Dienas centra čaklās rokas.

malda

Gleznā attēlotais eņģelis ir Malda, kurai līdzās ir katra Dienas centra klienta nelieli pašportreti.

Aicinām visus domes otrā stāva foajē pašiem apskatīt, cik radoši un izdomas bagāti ir mūsu līdzcilvēki ar īpašām vajadzībām!

Labestības mēneša ietvaros domes ēkā skatāma izstāde „Lai visiem prieks”

Birkas:Izstāde

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis