Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Policisti steidz palīgā bez uzraudzības atstātiem bērniem

policija200x150

18.martā plkst.13.01 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie daudzdzīvokļu nama Skolas ielā 9 kāds vīrietis uzvedās neadekvāti, kliedzot uz apkārtējiem. Policisti vīrieti sastapa pie Skolas ielas 15, un sarunās radās aizdomas, ka viņš ir narkotisko vielu reibumā. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

18. martā plkst.13.55 policijā vērsās Sociālā dienesta darbinieces, ziņojot, ka Enerģētiķu 9 spēļu laukumā bez uzraudzības rotaļājas divi četrgadīgi bērni, bet viņu vecāki dzīvesvietā lieto alkoholu. Policisti kopā ar Sociālā dienesta darbiniekiem bērnus nogādāja dzīvesvietā, kur sastapa vecākus acīmredzamā alkohola reibumā. Par notikumu ziņots Bāriņtiesai un Valsts policijai. Par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu uzsākta administratīvā lieta.

18. martā plkst. 15.15 tika saņemta informācija, ka pie Tilderu automašīnai Toyota ir izsists logs. Automašīnas vadītāja bija ļoti satraukta. Viņa paskaidroja, ka, kamēr atradusies kapos, tikmēr kāds viņas spēkratam izsitis logu. Policisti apsekoja notikuma vietu un veica meklēšanas pasākumus. Par notikušo tika ziņots Valsts policijai.           

20.martā plkst. 17.04 pašvaldības policijas darbinieki pamanīja ceļu satiksmes negadījumu Rīgas un Skolas ielu krustojumā. Tajā bija iesaistītas divas BMW markas automašīnas, bet cilvēki cietuši nebija. Ņemot vērā to, ka tika traucēta satiksme, līdz Ceļu policijas ierašanās brīdim Pašvaldības policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību.

21.martā plkst. 06.00 policijas iecirknī ieradās sieviete, kura vēlējās pasēdēt uz atpūsties dežūrdaļas uzgaidāmajā telpā. Viņa paskaidroja, ka jūt sāpes krūšu rajonā, tāpēc esot grūti iet. Policisti izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, kuri sievieti hospitalizēja.

21. martā plkst. 11.20 policijā tika saņemta informācija, ka Salaspils novadā, iespējams, tiek prettiesiski izzāģēti koki. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka koku ciršana ir saskaņota likumā noteiktā kārtībā. Pārbaudot darbu veicējus, izrādījās, ka viena no personām dzīvo Latvijas teritorijā bez deklarētas dzīvesvietas, bet otra - atrodas Valsts policijas meklēšanā.

21. martā plkst. 13.52 pašvaldības policijas videocentra darbinieks kamerās pie Skolas 11 pamanīja trīs vīriešus, kuri, pieejot pie veikala, no palodzes paņēma portatīvo datoru. Minētie vīrieši tika apturēti pie Celtnieku 12. Viņi apstiprināja, ka datoru atraduši, un tas nepieder nevienam no viņiem. Par notikumu paziņots Valsts policijai.

21. martā plkst. 17.31 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Skolas 9 kāds vīrietis osta līmi un reibumā uzvedas agresīvi. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

21. martā plkst. 17.56 videonovērošanas kamerās pamanīts, ka pie “Rimi” kāds vīrieti prasa naudu garāmgājējiem. Viņš policijas darbiniekiem paskaidroja, ka viņam esot paģiras, bet naudas nav, tāpēc viņš prasījis to garāmgājējiem.       

21. martā plkst. 20.39 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Enerģētiķu 3 kāds skaļi klausās mūziku savā transportlīdzeklī, tādējādi traucējot apkārtējo mieru. Ierodoties notikuma vietā, policisti sastapa divus vīriešus, kuri bija alkohola reibumā un bija pārliecināti, ka līdz pulksten 22 var klausīties mūziku, cik skaļi grib. Viņiem izteikts mutvārdu aizrādījums.

23.martā plkst. 13.44 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Skolas 9 tirdzniecības centrā kāds vīrietis uz grīdas nokārtojis savas dabiskās vajadzības. Notikuma vietā policijas darbiniekus sagaidīja informācijas sniedzējs un parādīja videoierakstu. Iesaistītais vīrietis tika atpazīts, jo iepriekš jau bija nonācis policijas redzeslokā. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

24.martā plkst. 19.54 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Dienvidu 3/1 norisinās konflikts starp diviem autovadītājiem, no kuriem viens atradās alkohola reibumā. Notikuma vietā BMW vadītājs paskaidroja, ka pirms policijas ierašanās VW automašīnas vadītājs atstāja savu auto ceļa vidū un  aizgāja veikala “Maxima” virzienā. BMW automašīnas vadītājam pret otru konfliktā iesaistīto vīrieti pretenziju nebija. Policisti piemēroja protokolu-lēmumu par apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumu.

24. martā plkst. 21.00 pašvaldības policijas darbinieki pie d/s “Rūķīši” apturēja pārbaudei automašīnu Mercedes Benz, kurā atradās vairāki jaunieši. Pārbaudes laikā noskaidrots, ka automašīnu vadītājam nav vadītāja apliecības, kā arī mašīnai nav OCTA, un tā noņemta no uzskaites. Uz notikuma vietu izsaukta Ceļu policija.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis