Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Svētkus sagaidām ar labiem darbiem un labām domām

Lai labais vairo labo!

Visu decembri salaspilieši dalījās ar sirds siltumu – Sociālajā centrā krājās dažādas, ļoti krāsainas un mīļas dāvaniņas. Ziemassvētku veltes sagādājuši arī sargeņģeļi no SIA "Maruss" un "Doles Tējām", bet Salaspils pirmsskolas iestāžu bērni un viņu vecāki gādīgi iepakotajiem pārsteigumiem ir pievienojuši arī brīnumjaukus apsveikumus. Paldies jums par to! Lai labais vairo labo!

Salaspiliešu sarūpētas, Sociālajā centrā Ziemassvētku brīnumam nu ir gatavas ap 100 dāvanas, kas jau drīz dosies iepriecināt savus saņēmējus. Tās tiks sadalītas ne tikai Sociālā centra un Dienas centra apmeklētājiem, bet arī pasniegtas gan bērniem, gan pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām, kuri kopā ar saviem asistentiem 2. un 3. janvārī ieradīsies Sociālajā dienestā Kalnu ielā 2, lai iesniegtu asistentu pakalpojuma ikmēneša atskaites.

Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietniece Malda Caune un Sociālā centra kolektīvs

 

„Atvasītes” bērni pārtop par Ziemsvētku rūķiem

18. decembrī bērni no Bitīšu grupas devās Rūķu ceļojumā uz Baldones sociālās aprūpes centru, lai iepriecinātu tā iemītniekus. Tur viņi sniedza svētku koncertu centra senioriem un pasniedza pašu gatavotās un vecāku sarūpētās dāvaniņas.

Neviltots prieks bija centra iedzīvotāju sejās un sirdīs, arī bērni iepazina dāvināšanas prieku. Paldies Baldones sociālās aprūpes centra laipnajam personālam un iestādes direktoram par uzņemšanu!

Bitīšu grupas bērni un audzinātājas Karīna un Ilze

 

“Saimes” saime iepazīst dāvināšanas prieku

Ziemassvētki - labestības, piedošanas un mīlestības laiks, kad pasaule šķiet tik balta un skaista. Svētkos vēlamies būt ar saviem mīļajiem, pārsteigt ar dāvanām un saņemt tās no citiem.

Šajā prieka un pacilātības laikā, tāpat kā ikdienā, mēs nedrīkstam aizmirst par īpašajām sirsniņām - cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri, tāpat kā mēs, vēlas sajust svētkus un alkst prieka.

Sirsnība un labestība jāmāca jau no mazotnes, bērniem tas ir tikpat svarīgi kā mācēt lasīt, rēķināt, tikpat nozīmīga ir arī vēlme palīdzēt citiem, iepriecināt kādu ar labu darbu, mīļu vārdu, uzmundrināt grūtā brīdī, tā gūstot prieku savā sirsniņā un iepriecinot citus.

Šajā pirkšanas un pārdošanas laikmetā vecākiem, pedagogiem un visai sabiedrībai ir jāmāca bērniem būt ne tikai ņēmējiem, patērētājiem, pieprasītājiem. Svarīgi ir iemācīt bērniem dot, dāvināt, gūt dāvināšanas prieku un mirdzumu acīs.

Decembrī PII ”Saime” atsaucās Salaspils Sociālā centra aicinājumam sarūpēt dāvaniņas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Skolotājas ar bērniem pārrunāja dāvināšanas nozīmi un nepieciešamību, bērni bija ieinteresēti, vēlējās palīdzēt, darīt labu darbu, iepriecinot citus. Audzēkņi kopā ar vecākiem sarūpēja dāvaniņas, klāt pievienoja apsveikuma kartītes un novēlējumus. Sarūpētās dāvaniņas nogādājām Salaspils Sociālajā centrā, no kurienes tās ceļos tālāk pie saņēmējiem.

”Saimes” administrācija un pedagogi izsaka vislielāko un sirsnīgāko pateicību tām ģimenēm, kuras atsaucās labdarības aicinājumam un sagādāja dāvaniņas. Paldies, mīļie! Priecīgus Ziemassvētkus visiem, un lai katram izdodas piedzīvot Ziemassvētku brīnumu!

PII “SAIME” skolotāja Irēna Moisejeva

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis