Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Klāt Labestības dienas

labestibas

Šogad Salaspils novadā jau astoto gadu pēc kārtas notiks Labestības dienas - daudzveidīgi pasākumi dažādās pilsētas vietās. Šiem pasākumiem esam devuši īpašu nosaukumu „No manas sirds Tavai”.

Aicinu visus piedalīties, pabūt kopā, izbaudīt mūsu īpašo, labsirdīgo auru un justies vienotiem mūsu sabiedrībā. Dosimies uz visiem pasākumiem un darbosimies Labestības dienu aktivitātēs!

Atgādinu arī, ka visu Adventa laiku turpināsies akcija "Ar sirsnību pret vienaldzību", kad aicinām aicina visus salaspiliešus, kas vēlas palīdzēt un iepriecināt cilvēkus ar īpašām vajadzībām, vienoties labā darbā – sarūpēt dāvaniņu, kurā varētu būt:
• higiēnas preces (zobu birste vai pasta, šampūns, ziepes, bārdas putas u.tml.);
• kancelejas preces (zīmuļi, flomasteri, grāmatas);
• pārtikas produkti, kas nebojājas (cepumi, tēja, kafija, konfektes);
• silts cimdu pāris vai jebkas cits pēc Jūsu ieskatiem.

Sagatavoto pārsteigumu vēlams noformēt, pieliekot klāt apsveikuma kartīti vai novēlējumu, kā arī ziņu, no kā un kam dāvaniņa domāta - bērnam, sievietei, vīrietim.
Dāvaniņas aicinām nogādāt Salaspils Sociālajā centrā, Skolas ielā 7, un ievietot speciāli sagatavotajā “Eņģeļu kastē” no 3. līdz 14. decembrim. Sarūpētais tiks izdalīts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām laikā no 17. līdz 28. decembrim.
Vairosim labo! 

Paldies visiem, kas atvērs savu sirdi šajā tik īpašajā Adventa laikā!

Malda Caune, Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietniece
sociālajos un sporta jautājumos

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis