Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Satiksmes negadījumi, konflikti, velozagļi- policistu darba lauks oktobrī

16.oktobrī plkst. 18.24 pašvaldības policijā tika saņemta informācija no kolēģiem Valsts policijā, ka uz šosejas A6, pie pagrieziena uz Salaspils memoriālu noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīts pasažieru autobuss un automašīna BMW. Negadījuma vietā jau atradās Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) brigāde. Mediķi paskaidroja, ka ir cietusi viena autobusu pasažiere, kurai hospitalizācija nav vajadzīga. Par konstatēto paziņots Ceļu policijai. Notikuma vietā pašvaldības policija nodrošināja sabiedrisko kārtību, kā arī regulēja satiksmi līdz Ceļu policijas ierašanās brīdim.

17.oktobrī Drošības nedēļas ietvaros bērnudārzā "Saulīte" pašvaldības policijas darbinieki nolasīja lekciju par drošību un iepazīstināja bērnus ar  policijas transportu un ekipējumu.

18.oktobrī plkst. 16.52 tika saņemta informācija, ka pretī Skolas ielas daudzdzīvokļu namam uz zemes guļ kāds vīrietis. Vīrietis policijas darbiniekiem sūdzējās par savu veselības stāvokli. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzības (NMP) brigāde, kura kungu hospitalizēja.

18. oktobrī plkst. 20.35 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie dzelzceļa stacijas “Salaspils” kāds vīrietis velosipēdu novietnē cenšas kādam velosipēdam noskrūvēt priekšējo riteni. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka trīs velosipēdiem ir nozagtas detaļas. Uz karstām pēdām zagļus izdevās aizturēt. Pie viņiem arī atradās viss nozagtais. Par notikumu ziņots Valsts policijai, kuras darbinieki ieradās notikuma vietā un pārņēma to.

18. oktobrī plkst. 23.10 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot pie Kalnu 9 pamanīja guļošu sievieti. Viņa policijas darbiniekiem paskaidroja, ka jūtot sāpes rokās. Lai sievieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) brigāde. Mediķi sievieti hospitalizēja.

20.oktobrī plkst. 02.45 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Lauku 28 notiek kautiņš. Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanīja vīrieti un sievieti, kuri, skaļi bļaustoties, skaidroja savas attiecības. Pārbaudot vīrieti, tika konstatēts, ka viņš ir narkotisko vielu reibumā, savukārt dāmai ir noteikta policijas kontrole, kas liedz atrasties ārpus mājokļa pēc pulksten 22. Abas personas tika nogādātas Valsts policijā.

20. oktobrī plkst. 19.25 pašvaldības policija tika saņemta informācija, ka Dienvidu 7/2 daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā sēž kāds vīrietis ar redzamiem miesas bojājumiem. Ierodoties notikuma vietā, policisti sastapa minēto vīrieti, kuram bija apstrādāta brūce galvā un piepampusi roka. Vīrietis paskaidroja, ka ir nosalis. Lai neatstātu viņu bezpalīdzīgā stāvoklī, policisti vīrieti nogādāja nakts patversmē „Gaiziņš”.

21.oktobrī plkst. 03.55 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Meža  ielā pamanīja un apturēja transportlīdzekli, kas pārvietojās diennakts tumšajā laikā bez ieslēgtām gaismām. Pie automašīnas LEXUS stūres atradās sieviete, kura nevarēja uzrādīt vadītāja apliecību un nosauca citas personas datus. Veicot pārbaudi, tika noskaidrots, ka sievietei nav vadītāja apliecības un spēkratam nav veikta obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (OCTA).

24.oktobrī plkst. 09.32 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Saules ielā pa privātmājas jumtu staigā nepazīstams vīrietis, kurš cenšas iekļūt mājā un to apzagt. Policistiem ierodoties notikuma vietā, vīrietis metās bēgt, taču tika operatīvi aizturēts. Vīrieša uzvedība un izskats liecināja, ka  viņš ir narkotisko vielu reibumā. Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija.

24. oktobrī plkst. 23.16 pašvaldības policijas darbinieki pārbaudei apturēja transportlīdzekli, kura vadītājam nebija vadītāja apliecības un automašīnas reģistrācijas dokumenti. Pārbaudes laikā tika atklāts, ka automašīnai nav veikta arī tehniskā apskate un civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (OCTA).

28.oktobrī plkst. 06.54 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Maskavas, Rīgas,  Skolas ielu krustojumā noticis ceļu satiksmes negadījums. Automašīnas SAAB vadītājs nobrauca no ceļa un ietriecās kokā, sabojājot ceļa apmali un norobežošanas barjeras. Tika noskaidrots, ka minētās automašīnas vadītāja pie stūres sēdusies reibumā un nav izvēlējusies atbilstošu braukšanas ātrumu. Autovadītāja bija šoka stāvoklī un sūdzējās par sāpēm kājā. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) brigāde un Ceļu policija. Mediķi autovadītāju hospitalizēja.

28. oktobrī plkst. 15.08 pašvaldības policijas videocentra darbinieks kamerās pamanīja ceļu satiksmes negadījumu pie Līvzemes 11/13, kurā notikusi sadursme starp divām automašīnām. Negadījumā iesaistītās personas no mediķu palīdzības atteicās. Uz notikuma vietu izsaukta C

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis