Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

No nākamā gada NVA pakalpojumus salaspilieši varēs saņemt Rīgā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) informē, ka Salaspils klientu apkalpošanas centrā no 2019. gada 1. janvāra tiks pārtraukta NVA pakalpojumu sniegšana. 

Klientu apkalpošana turpmāk tiks nodrošināta Aģentūras Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, Rīgā. Vēršam Jūsu uzmanību, ka faktiskā apmeklējuma laikā notiek individuāls darbs ar klientu veiksmīgākai integrācijai darba tirgū, pēc nepieciešamības operatīvi piesaistot vajadzīgos speciālistus (piemēram, konsultantu karjeras izvēlē vai EURES jautājumos, koordinējošo ekspertu subsidēto darba vietu un apmācību projektu jautājumos u.tml.), kas no filiāles attālinātajā darba vietā nav iespējams. Tādēļ Salaspils novada iedzīvotāji bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam tiek aicināti pieteikties elektroniski un uz faktisko apmeklējumu ierasties klātienē Aģentūras Rīgas reģionālajā filiālē.

Aģentūras pakalpojumi mūsu klientiem ir pieejami arī attālināti, izmantojot pašapkalpošanās portālu http://cvvp.nva.gov.lv/, kurā iespējams elektroniski saņemt Aģentūras piedāvātos pakalpojumus, t.sk. pieteikties bezdarbnieka un darba meklētāja statusam. Tāpat visos Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros (VPVKAC) apmeklētājiem ir nodrošināta iespēja saņemt konsultācijas par Aģentūras e-pakalpojumiem – informāciju par bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanu, CV un vakanču reģistrēšanu, profilēšanu, izglītības iestāžu meklētāju un apmācību grupām, karjeras pakalpojumiem u.tml.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis