Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sirsnīgā gaisotnē aizvadītas Senioru dienas

1 seniori

Skaistā rudens nedēļā, kad daba mūs lutināja ar saulainām un siltām dienām, Salaspilī tika svinēti Senioru svētki. Tie ir svētki, kuros vēlējāmies godināt seniorus par viņu aktivitātēm, dalību dažādos pasākumos, dzīves prieku un pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Svētkus organizēja Salaspils Sociālais centrs kopā ar domes priekšsēdētāja vietnieci sociālajos un sporta jautājumos Maldu Cauni un senioru kopas vadītāju Ausmu Orlovu.

Svētkus atklājām 10.oktobrī ar latviešu rotu vēstures lekciju, ko vadīja LU LVI pētniece Ieva Pīgozne. Darbojāmies radošajā meistarklasē, kur tapa brošiņas stilizētas Salaspils Laukskolas saulītes izskatā. Tās  tika izgatavotas senioru kolektīviem „Madaras”, „Viktorija” un „Otrada”.

11.oktobrī svētku ietvaros Sociālajā centrā bijām aicinājuši uz iedvesmas stāstiem atraktīvo Baibu Sipenieci- Gavari, kura ne tikai izteica aktuālas dzīves atziņas un aizrāva klausītājus savā stāstījumā, bet arī ļāva pasmieties par dažādām dzīves situācijām. Paldies Baibai par sirsnīgo satikšanos! 
Pēcpusdienā tika darinātas galvas rotas - kroņi. Savā meistarībā dalījās floristikas darbnīcas "Ziedu laiva" vadītāja Gaiva Mičule. Ja sākumā kāda no dalībniecēm nobijās un domāja, ka šis darbiņš nebūs paveicams, tad rezultātā tapa krāsaini un dažādi pērļu kroņi un katra mēs sajutāmies kā karalienes. Paldies Gaivai! 

12.oktobrī atklājām radošo darbu izstādi mūsu telpās. Viss, kas tapa šajās divās darbnīcās, bija apskatāms vienkopus.

1 seniori_malda

Svētku laikā ar senioriem kopā bija priekšsēdētāja vietniece Malda Caune. 

13.oktobra brīnišķīgi saulainajā rudens pēcpusdienā, kad gaisā vēl dzirdamas gājputnu balsis un pati daba Salaspils kokus ir ietērpusi krāsainā zeltā, k/n „Rīgava” norisinājās Senioru svētku noslēguma pasākums. Pasākumu sākām ar  uzrunu, ko teica priekšsēdētāja vietniece Malda Caune, kura daudz labu vārdu veltīja mūsu senioriem. Vakara gaitā Sociālā centra vadītāja Astra Beķere kopā ar Maldu Cauni godināja novada seniorus par viņu veikumu. Īpašu paldies teicām aktīvajiem senioriem: Ausmai Orlovai, Aijai Kušķei, Ludmilai Potabekovai, Annai Kumsārei, Jurim Ponem, Monikai Andrejevskai, Ausmai Škrabo, Regīnai Ungurei, Lilitai Cišai, Mirdzai Jēgerei, Anitai Voras, Veltai Pontakai, Annai Gulbei,  Vladmiram Fiļipovam, Gaidai Rozītei, Mudītei Kučinskai, Arnoldam Kučinskim, Marijai Volkovai, Jeļenai Žoidei, Mārai Lapiņai,  Marutai Gradkovskai, Leonaram Gradkovskim un Jānim Vindačam.

Īpašu paldies sakām visiem apmeklētājiem par kopā būšanu, dziedāšanu un dejošanu!

Mīļš paldies jauniešu deju kolektīvam „Ūsiņš” par skaistākajām latviešu tautas dejām, ko mums dāvināja šajā vakarā – emocionālo un brīnišķīgo „Gatves deju”, par „Raibajiem cimdiem” un „Maģais dancis”!

Paldies vakara vadītājai Agnesei  Šīrantei  un grupai „Vēja runa” par jauko vakaru un skaistajām dziesmām! Paldies k/n „Rīgava” darbiniekiem, kas iesaistījās pasākuma tapšanā! Paldies Botāniskajam dārzam un tā direktoram Andrejam Svilānam par skaistajām un krāšņajām rudens princesēm dālijām. Paldies Maldai Caunei par  iniciatīvu un brīnišķīgo saskarsmi ar cilvēkiem  un novada pašvaldībai par finansiālo nodrošinājumu!

Malda Caune īpaši no sirds pateicas Sociālā centra darbiniekiem par ieguldīto darbu un izdomu šī skaistā pasākuma tapšanā! Visus laipni aicinām uz Sociālo centru!

Astra Beķere, Salaspils sociālā centra vadītāja

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis