Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Uzņēmumā “Vollers-Rīga” notiks vietējā līmeņa praktiskās civilās aizsardzības mācības

2018. gada 18.oktobrī plkst. 10.00 SIA “Vollers-Rīga” (turpmāk – uzņēmums ) sadarbībā ar valsts un pašvaldības iestādēm rīko vietējā līmeņa praktiskās civilās aizsardzības mācības “Lindes” Salaspils novadā, uz ceļa P5 Ulbroka –Ogre 7 km.

Mācībās tiks inscenēta situācija, ka uzņēmumā vienā no noliktavas telpām, kur tiek uzglabāta ķīmiskā viela (nātrija nitrāts), aizdegsies iekrāvējs un notiks ugunsgrēka izplatība visā noliktavas telpā. Saskaņā ar mācību scenāriju incidenta rezultātā cietis viens uzņēmuma darbinieks, kuram tiks sniegta pirmā palīdzība, kā arī mācību dalībnieki veiks imitēta ugunsgrēka dzēšanu.

Mācībās piedalīsies SIA “Vollers-Rīga” darbinieki, amatpersonas no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts vides dienesta, pašvaldības policijas, Valsts policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta.

Mācību mērķis ir pārbaudīt teorētiskās zināšanas un sadarbības iespējas starp iesaistītajām institūcijām, kā arī mācību dalībnieku koordinētu rīcību atbilstoši SIA „ Vollers-Rīga” civilās aizsardzības plāna noteiktajiem pasākumiem, imitējot apdraudējumu un iesaistot personālu un tehniku.

Mācību ietvaros uzņēmuma apkārtnē operatīvie transportlīdzekļi pārvietosies ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem, tāpēc aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot uzņēmuma tuvumā  pārvietojoties operatīvo tehniku ar ieslēgtiem skaņas un gaismas signāliem, kā arī redzot dūmus, jo mācību ietvaros tiks izmantoti avārijas bīstamo faktoru imitācijas līdzekļi jeb “dūmu sveces”. Mācību organizatori jau iepriekš atvainojas iedzīvotājiem par iespējamām mācību laikā radītajām neērtībām – ceļu satiksmes pārvirzīšanu ārpus iespējamās riska zonas, atsevišķu ceļa posmu slēgšanu uzņēmuma tuvumā, kā arī operatīvo transportlīdzekļu un sirēnu radītajiem skaņas signāliem.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis