Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Policija novērš konfliktus un aiztur dzērājšoferus

24.septembrī plkst. 01.02 pašvaldības policijas videocentra darbinieks kamerās pamanīja divas personas ar mugursomām, kuras pārvietojās ar divriteņiem. Ņemot vērā to, ka novada teritorijā ir notikušas vairākas velosipēdu zādzības, policijas darbinieki pieņēma lēmumu pārbaudīt velosipēdu izcelsmi. Pārbaudes laikā viena no personām kļuva nervoza. Veicot mugursomā esošo mantu aplūkošanu, tika konstatēts, ka tajā atrodas rozā krāsas tabletes un vīstoklis ar augu izcelsmes nezināmu vielu. Aizturētie nodoti Valsts policijai.

24. septembrī plkst. 11.55 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Budeskalnu 17/1 notiek kautiņš starp sievieti un vīrieti. Notikuma vietā policistus sagaidīja sieviete un paskaidroja, ka vīrietis esot gribējis ielauzties dzīvoklī. Savukārt vīrietis teica, ka sieviete viņam ir iesitusi ar gaļas āmurīti pa roku un viņam ir nepieciešama medicīniskā palīdzība. Tā tika izsaukta. Pēc vīrieša apskates mediķi paskaidroja, ka hospitalizācija nav nepieciešama. Tā kā vīrietis bija redzamā reibuma stāvoklī, bet alkohola smaka no viņa izelpas nebija jūtama, radās aizdomas, ka viņš ir narkotisko vielu reibumā. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

27.septembrī policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību piemiņas pasākuma “Kirkholmas kauja 1605” laikā.

29.septembrī plkst. 15.21 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Enerģētiķu 7 daudzdzīvokļu nama kāpņu telpas guļ kāds vīrietis. Viņam bija sasitumi uz sejas. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kura mediķi paskaidroja, ka hospitalizācija nav nepieciešama. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, viņš tika nogādāts naktspatversmē “Gaiziņš”.

29. septembrī plkst. 20.26 policisti pamanīja, ka pa Rīgas ielu virzienā uz Rīgas 111 aizbrauca automašīna Golf, kuras vadītājs vadīja to, novirzoties no taisnvirziena kustības. Tādēļ tika pieņemts lēmums minēto auto pārbaudīt. Izrādījās, ka vīrietim ir nederīga vadītāja apliecība. Alkoholu automašīnas vadītājs nebija lietojis.

1.oktobrī plkst. 21.43 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Skolas 11/1 daudzdzīvokļu mājas pagalmā novietota automašīna, pārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus. Par minēto pārkāpumu tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols -lēmums. Pēc tā sastādīšanas ieradās automašīnas vadītājs. Vīrietis uzvedās neadekvāti, runas veids  bija stiepts, turklāt kungs mēģināja izprovocēt policistus uz konfliktu. Viņš uz aizdomu pamata par narkotiku vielu lietošanu tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

2.oktobrī plkst. 05.25 pašvaldības policijas darbinieki pie Dienvidu 5/1 apturēja pārbaudei automašīnu, kuras vadītājs iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par tās vadīšanu alkohola reibuma stāvoklī. Izradījās, ka arī šoreiz viņš pie stūres bija sēdies alkohola reibumā. Aizturētais nodots Ceļu policija.

5. oktobrī plkst. 15.45 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Saules ielā pa privātīpašumu teritoriju staigā aizdomīgs vīrietis, iespējams, apzog mājas. Policija minēto vīrieti aizturēja. Izrādījās, ka viņš bija lietojis narkotikas. Aizturētais nodots Valsts policijai.

6.oktobrī plkst. 01.51 policijas darbinieks videonovērošanas kamerā stāvlaukumā pie kafejnīcas “Brīze” pamanīja kādu personu, kura pārvietojās grīļodamās, iesēdās automašīnā un uzsāka braukt. Policisti automašīnu apturēja pie Skolas 16, vadītājs tiešām bija lietojis alkoholu.

6. oktobrī pašvaldības policija nodrošināja sabiedrisko kārtību Nacionālā botāniskā dārza gadatirgus laikā, kā arī pusmaratona “Noķer vēju” laikā, kas notika Doles salā.

6. oktobrī plkst. 14.45 policijā tika saņemta informācija, ka no savas dzīvesvietas aizgājis un nav atgriezies 86 gadus vecs vīrietis, kuram ir atmiņas zudumi. Viss beidzās laimīgi, un kungs tika atrasts pie Līvzemes 20 un no

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis