Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nāc, piedalies, saņem balvu! Ražas svētki 6.oktobrī botāniskajā dārzā

kirbis

Pirms trim gadiem Salaspils dabas draugu savienība (SDDS) atjaunoja aizmirstu tradīciju – Ražas svētku svinēšanu, uzturot latviskās tradīcijas, veicinot kopības sajūtu Salaspils novada iedzīvotāju starpā un popularizējot mūsu novadu. Šī gada Ražas svētkos plānots ievīt arī Latvijas simtgades motīvus.

Salaspils iedzīvotāji un Nacionālā botāniskā dārza (NBD) stādu gadatirgus viesi ir laipni aicināti piedalīties konkursos “100-am tuvākais ķirbis” (smagākais ķirbis), kompozīciju izstādē “Dāvana Latvijai” un, protams, konkursā par savdabīgāko dārza velti. Nacionālais botāniskais dārzs sola dzērveņu degustāciju.

Salaspils ražas svētkus kultūras projektu konkursa ietvaros atbalsta Salaspils novada pašvaldība un NBD  – pateicoties viņiem, konkursu laureāti tiks pie gana nopietniem dārza kopšanas līdzekļiem un ielūgumiem uz nākamā gada NBD stādu gadatirgiem. Piemiņas veltes saņems visi dalībnieki. Žūrijas komisija sola arī specbalvas, jo klīst runas, ka Salaspils labākās un čaklākās saimnieces pēc pagājušā gada parauga eksponēs marinējumus un zaptes burkas, kas tradicionālajās nominācijās nelien iekšā. Drīkstēšot arī nogaršot … Salaspils dabas draugu savienība savukārt sola, ka tradīcijas uzturēšanas nolūkos galdā tiks celta arī tradicionālā Ražas svētku lielā zupa.

Ja ķirbis izaudzis tik liels, ka celt ir grūtāk nekā stenēt, kā arī citos transportēšanas gadījumos, sauciet palīgā SDDS - zvaniet Zigmāram (tālr. 26438779) vai sūtiet ziņu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis