Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Par paveikto maijā ziņo pašvaldības policija

policija200x150

1.maijā plkst. 02.22 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Enerģētiķu ielas daudzīvokļu nama autostāvvietā kāds vīrietis staigā gar automašīnām un skatās to salonos. Ierodoties notikuma vietā, automašīnai nekādi bojājumi netika konstatēti.

2.maijā plkst. 10.13 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka aiz lielveikala "Rimi" atrodas vīrietis, kuram ir pietūkusi seja, un viņš pārvietojas ar grūtībām. Ierodoties notikuma vietā, saņemtā informācijas apstiprinājās. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu tika izsaukts NMP dienests, kas vīrieti hospitalizēja. Par konstatēto ziņots Valsts policijai.

5.maijā plkst. 14.45 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pa Nometņu ielas pamestās jaunbūves jumtu skraida bērni. Policisti bērniem paskaidroja, ka ēkā uzturēties ir bīstami, pēc tam viņi tika nogādāti mājvietās.

6.maijā plkst. 21.53 pašvaldības policijas darbinieki pie Celtnieku ielas 4 pamanīja personu grupu, vienam no vīriešiem rokās bija atvērts alkohola iepakojums. Vīrietis pārbaudes laikā izrādīja satraukumu, sāka uzvesties agresīvi. Tā kā vīrieša acu zīlītes bija sašaurinātas, tas radīja aizdomas par iespējamu atrašanos narkotisko vielu ietekmē. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

7.maijā plkst. 01.54  Līvzemes ielas garāžu teritorijā tika pamanīta stāvoša automašīna. Tās salonā atradās divas personas, kuras paskaidroja, ka gaidot paziņu. Automašīnas kravas nodalījumā atradās metāllūžņi, kabelis. Sarunas laikā policijas darbinieki konstatēja, ka abu personu runas veids bija stiepts, nesakarīgs. Iespējams, personas lietojušas apreibinošas vielas. Kā arī policijas darbinieki noskaidroja, ka viena no personām atrodas Valsts policijas meklēšanā.

7. maijā plkst. 09.00 pašvaldības policijas darbinieki apturēja pārbaudei velosipēda vadītāju, kurš braucot novirzījās no taisnvirziena trajektorijas. Turklāt noskaidrojās, ka velosipēds ir zagts. Vadītājs atradās redzamā reibuma stāvoklī, kaut arī alkohola smaka no viņa puses nebija jūtama, līdz ar to radās aizdomas, ka personas atrodas narkotisko vielu reibumā.

7. maijā plkst. 18.20 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Enerģētiķu ielas daudzīvokļu nama pagalmā  staigā puskails un neadekvāts vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka vīrietis atrodas redzamā alkohola reibuma stāvoklī, runāja nesakarīgi un uzvedās neadekvāti. Izsaukts NMP dienests, kas vīrieti hospitalizēja.

8.maijā plkst. 19.16 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Dienvidu ielas veikalā "Maxima" bija ienācis vīrietis un traucēja veikala darbiniekiem strādāt. Veikala apsargam un pārdevējai izteica draudus. Vīrietis bijis apsardzes firmas formastērpā. Pēc liecinieku apraksta minētais vīrietis pamanīts pie Miera 14. Policijas darbiniekiem izvedās noskaidrot viņa personību. Uz aizdomu pamata par likumpārkāpuma izdarīšanu vīrietis tika aizturēts.

10.maijā plkst. 11.45 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Enerģētiķu un Inženieru ielas krustojuma zālājā sēž sieviete un raud. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki sastapa raudošo sievieti, kura paskaidroja, ka  saplīsis mobilais telefons. Policijas darbinieki konstatēja, ka sieviete runāja nesakarīgi, raudāja, runas veids bija stiepts. Sarunas laikā sieviete no somiņas izvilka šķēres un paskaidroja, ka viņai apnicis dzīvot un vēlas izdarīt pašnāvību. Uz notikuma vietu izsaukts NMP dienests. Tā kā sievietes uzvedība liecināja par to, ka viņa, iespējams, atrodas narkotisko vielu reibumā, par notikumu paziņots Valsts policijai.

11.maijā plkst. 13.52 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Zvanu 12 deg kūla. Cilvēki nebija cietuši. Ieradās VUGD darbinieki, kuri uzsāka dzēšanas darbus.

12.maijā plkst. 21.20 pašvaldības policijas videocentra darbinieks kamerā pamanīja personu, kura pārvietojās ar grūtībām. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka persona atrodas reibuma stāvoklī, iespējams, narkotisko vielu. Uz aizdomu pamata par narkotisko  vielu lietošanu persona aizturēta un nogādāts Valsts policijā.

16.maijā plkst. 12.42 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Skolas ielas 3 uz zemes guļ sieviete, iespējams, nokritusi. Ierodoties notikuma vietā, pamanīta sieviete, kura stāvēja ielas malā. Sievietei bija sasitumi uz sejas. Paskaidroja, ka kritusi un sasitusi seju. Lai sievieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu izsaukts NMP dienests.

16. maijā plkst. 10.57 pašvaldības policijā tik saņemta informācija, ka pa Dienvidu ielas pagalmiem lēni brauc automašīna. Aizdomīgā automašīna apturēta pārbaudei pie Miera 16/9. Automašīnas vadītājs policijas darbiniekiem paskaidroja, ka meklē automašīnu Mazda, kuras vadītājs brauc, būdams alkohola reibuma stāvoklī. Pašvaldības policija uzsāka minētā auto meklēšanu. Vēlāk tika saņemta informācija, ka minēto transportlīdzekli apturēja Ceļu policijas darbinieki, kuri paskaidroja, ka transportlīdzekļa vadītājs nav lietojis alkoholu. 

18.maijā plkst. 00.50 pašvaldības policijas darbinieki pārbaudei apturēja transportlīdzekli. Pārbaudāmās automašīnas kravas nodalījumā  atradās trīs motocikli bez reģistrācijas numuriem. Transportlīdzekļa vadītājs nevarēja uzrādīt dokumentus nevienam no pārvadājamiem motocikliem. Paskaidroja, ka motocikli nepieciešami, lai piedalītos sacensībās. Par notikumu paziņots Valsts policijai.

19.maijā plkst. 00.25 policijas darbinieki pie Celtnieku 16 pamanīja transportlīdzekli VW, kuram nebija valsts reģistrācijas numurzīmes, nolemts veikt automašīnas vizuālo apskati. Pēc Valsts tehniskās apskates uzlīmes noskaidrots automašīnas reģistrācijas numurs.

20.maijā plkst. 01.55 pašvaldības policijas darbinieki pārbaudei apturēja transportlīdzekli, kurš braucot novirzījās no taisnvirziena trajektorijas. Konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs atradās alkohola reibuma stāvoklī, kā arī viņam nebija vadītāja apliecības. Uz notikuma vietu izsaukta Ceļu policija.

20. maijā plkst. 06.00 pie Rīgas 1 uz soliņa pamanīts guļošs vīrietis, kuru nebija iespējams pamodināt. Blakus esošie cilvēki policijas darbiniekiem paskaidroja, ka vīrietis esot gājis un saļimis. Viņi vīrieti pacēluši, nolikuši uz soliņa un izsaukuši NMP dienestu. Sazinoties ar NMP dienestu,  apstiprinājās izsaukuma saņemšana. Mediķi vīrieti hospitalizēja.

20. maijā plkst. 21.56 pašvaldības policijas videocentra darbinieks videonovērošanas kamerā pie Smilšu ielas 1 pamanīja divus jauniešus ar mopēdiem. Pieņemts lēmums viņus pārbaudīt. Nekādi pārkāpumi netika konstatēti.

21.maijā plkst. 13.24 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Enerģētiku ielas daudzīvokļu mājas pagalmā uzturas kāds vīrietis, kurš skaļi bļaustās un lamājas. Ierodoties notikuma vietā, tur esošie bērni policijas darbiniekiem norādīja uz vīrieti, kurš bļāvis uz bērniem. Vīrietis bija alkohola reibumā, nevarēja nosaukt savu faktisko dzīvesvietu, Salaspilī viņam nebija pie kā doties. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, policijas darbinieki viņu nogādāja nakts patversmē „Gaiziņš”.

21. maijā plkst. 15.34 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Rīga – Daugavpils šosejas malā bez uzraudzības uzturas mazs bērns. Tika noskaidrots, ka bērns braucis pie vecāsmātes ar autobusu, bet izkāpa vienu pieturu ātrāk. Sazinoties ar bērna māti, noskaidrots, ka pretī bērnam dodas viņas vecākais brālis. Policisti bērniem palīdzēja nokļūt drošā vietā.

23.maijā plkst. 17.30 pašvaldības policijas videocentra darbinieks kamerās pamanīja sievieti ar asiņainu seju. Notikuma vietā sieviete policijas darbiniekiem paskaidroja, ka gājusi pāri ielai un uz gājēju pārejas pakritusi un pārsitusi seju. Uz notikuma vietu izsaukts NMP dienests.

23. maijā plkst. 20.45 pašvaldības policijas darbinieki pamanīja automašīnu, kas bija uzbraukusi apgaismes stabam, nodarot bojājumus gan stabam, gan automašīnai. Automašīnas vadītāja nebija cietusi. Uz notikuma vietu izsaukta Ceļu policija.

24.maijā plkst. 20.21 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Enerģētiķu ielas daudzdzīvokļu nama atrodas vairāki vīrieši, kuri lamājas necenzētiem vārdiem. Ierodoties notikuma vietā, pamanīts vīrietis, kurš gulēja uz zemes. Vīrietim bija sasitumi uz sejas. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu izsaukts NMP dienests. Pēc vīrieša apskates mediķi vīrieti hospitalizēja.

26.maijā plkst. 16.32 pie pašvaldības policijas darbiniekiem vērsās sieviete un informēja, ka pazudis viņas 3 gadus vecs bērns. Pasākuma norises vietā veikti meklēšanas pasākumi. Plkst. 16.38 pašvaldības policijas dežūrdaļā saņemts zvans, ka pie Rīgas 24 atrodas bērns ar velosipēdu un raud. Paskaidroja, ka pazaudējis mammu. Uz notikuma vietu izbrauca pašvaldības policijas darbinieki un pazudušā bērna māte. Bērns kopā ar māti devās uz dzīvesvietu.

26. maijā plkst. 00.45 Salaspils novada svētku laikā laikā pie policijas darbinieka vērsās jaunietis un lūdza izsaukt Neatliekamo medicīnisko palīdzību, jo konflikta rezultātā guvis deguna traumu. Uz notikuma vietu izsaukts NMP dienests.

27.maijā plkst. 16.40 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Salaspils memoriāla teritorijā atrodas sieviete gados, kura nezin kā nokļūt mājās. Lai sieviete neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, pašvaldības policijas darbinieki viņu nogādāja dzīvesvietā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis