Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Svētku noskaņās iznākušas jaunās “Salaspils Vēstis”

Šovasar  pārvērtības piedzīvos vēl divas mājas Salaspilī- renovāciju ir uzsākuši nami Meža ielā 7 un Daugavas ielā 2. “Šajā sezonā Salaspilī aptuveni desmit mājas uzsāks renovāciju, tāpēc jau rudenī Salaspils būtiski izmainīsies,” renovācijas darbu Meža ielā 7 atklāšanas pasākumā teica domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars.

Mūsu sadraudzības pilsētā Fintervaldē ir atklāta salaspilietes Ramonas Ķiesneres gleznu izstāde “Dzīve ir vairāk”, kurā ar vasaras motīviem atainota autores dzīve.

Pēc novada svētkiem pateicības rakstus par panākumiem mācībās saņems vairāk nekā 100 mūsu skolēni. Kuri ir guvuši visvairāk panākumu olimpiādēs un konkursos, lasiet 2.lpp.

Aprīļa pēdējā nedēļa Salaspilī bija jaukiem notikumiem bagāta. Projekta “Latvijas vides un dabas vērtību apzināšana un izcelšana, godinot Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadi” ietvaros notika nodarbības skolēniem, dižkoka attīrīšanas talka, kā arī tūrisma sezonas atklāšanas velobrauciens.

Ģimenes dienā sveikti tie pāri, kuri laulībā nodzīvojuši 20 un vairāk gadus. Īpaši godā celts Samusevu pāris, kuri gredzenus mija pirms 65 gadiem.

Jau atkal krāšņi izskanējis senioru sadziedāšanās pasākums “Daugav’s abas malas”.

Mācību gada noslēgumā jaukus brīžus “Mežavairogu” patversmes iemītniekiem sagādājuši mūsu bērni no 1. vidusskolas, PII “Atvasīte” un “Ritenītis”, sarūpējot nepieciešamo mūsu četrkājainajiem draugiem.

Uz Baznīcu nakts pasākumiem 1. jūnijā aicina mūsu luterāņu draudze.

Svētku laikā un Ezerkauliņu pusmaratona laikā ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, par to sīkāk 8.lpp.

Paldies visiem, kuri ir pieteikušies par brīvprātīgajiem “Puķu draugu saietā”, taču palīdzīgas rokas mums vēl ir nepieciešamas. Jums ir lieliska iespēja būt par daļu no krāšņa simtgades pasākuma.

Šodien aizsākas svētku programma ar koncertu “Klasika satiek džezu”, taču pats svētku kulminācijas brīdis būs rītdien, kad uz skatuves kāps Latvijā iecienīti mūziķi, būs tirgošanās, radošās darbnīcas u.c. Svinēsim svētkus kopā!

Lasiet izdevumu ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis