Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Memoriāla ekspozīcijas atklāšana un citi jaunumi “Salaspils Vēstīs”

“Šodien mēs mūžīgai zināšanai atdodam stāstus par tiem cilvēkiem, kuri Salaspils nometnē necilvēcīgos apstākļos gan zaudēja dzīvības, gan cieta garīgi un fiziski, gan pārcieta un izdzīvoja. Šodien mēs nolīdzinām parādu cilvēcībai,” jaunās memoriāla ekspozīcijas atklāšanā teica domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars. Svinīgo pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kultūras ministre Dace Melbārde, bijušie ieslodzītie un citi interesenti. Laipni lūdzam apskatīt jauno ekspozīciju!

25. izstādē- gadatirgū “Balttour” Salaspils kopā ar saviem Daugavas lejteces kolēģiem piedāvāja izbaudīt virtuālu velobraucienu. Par to, kādi jaunumi jūs gaida šogad, lasiet izdevumā.

Rīgas apriņķa pensionāru apvienība savu 25. pastāvēšanas gadadienu atzīmēja Salaspilī. Apvienības priekšsēdētāja Aija Kušķe klātesošos iepazīstināja ar stāstu, kā šī apvienība tapa.

14. jūlijā, kad jau būs izskanējuši Simtgades dziesmu un deju svētki, bet festivālu vasara vēl joprojām būs pašā karstumā, pie mums, Salaspilī, notiks tradicionālais dārzkopības profesionāļu, amatieru, īsāk sakot, visa skaistā cienītāju salidojums– 41. Latvijas Puķu draugu saiets. Aicinām jūs, salaspilieši, sapost savus balkonus, pagalmus, lai viesi no citām pilsētām redz, cik ziedoša ir Salaspils.

14. februārī pašvaldības darbu pārņēma jaunieši, jo notika kārtējā “Ēnu diena”. Jau ierasts, ka vislielākā interese ir par priekšsēdētāja, ainavu arhitektes, policistu amatu.

Nekustamo īpašumu daļas vadītāja Ksenija Blanka stāsta par jauno e- pakalpojumu, kas palīdzēs novērst krāpnieciskus gadījumus.

Mūsu jaunie vieglatlēti sastāda nopietnu konkurenci dažādās sacensībās. Par sportistu panākumiem lasiet 6. un 7.lpp.

Salaspilī noticis skatuves runas konkurss, kurā savā vecuma grupā uzvaras laurus plūca mūsu novadniece Daniela. Apsveicam!

Aicinām jūs pieteikt novada dižkokus, rakstot uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

“Melansē” koncerts, leļļu teātris, deju koncerts “Raibie soļi”, “Fitnesa deserts” un uz citiem pasākumiem jūs aicina mūsu iestādes.

Izdevumu lasiet ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis