Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām pieteikt pretendentus konkursam „Salaspils novada jauniešu gada balva 2017”

jauniesu gada_balva_2017

Jau piekto gadu pēc kārtas notiks konkurss „Salaspils novada jauniešu gada balva 2017”, kura mērķis ir novērtēt jauniešu neformālās izglītības ceļā iegūtās kompetences, dalību starptautiskos projektos un programmās. Kā jau ierasts, konkursa noslēguma pasākumā tiek sveikti arī tie jaunieši, kuri gada garumā ir veikuši brīvprātīgo darbu kādā no pašvaldības iestādēm, uzņēmumos vai nevalstiskajās organizācijās. Konkursā var pieteikt jauniešus (13-25 gadi), kuru deklarētā pastāvīgā dzīvesvieta ir Salaspils novada administratīvā teritorija, trīs nominācijās:

  • JAUNIETIS SAVAI SKOLAI;
  • GADA JAUNIETIS;
  • BRĪVPRĀTĪGAIS JAUNIETIS.

Jūsu pieteikums pašvaldība gaidīs līdz 1. decembrim!

”Titula iegūšana man bija liels pārsteigums, jo līdz pat pasākuma norises brīdim, kad tika saukti pretendenti šai kategorijai, es nemaz nezināju, ka biju pieteikta kā kandidāte. Vēl jo vairāk mani pārsteidza tas, ka es šo titulu ieguvu. Šis bija liels pavērsiens manā dzīvē, kas man deva jaunu motivāciju turpināt iesākto un neapstāties, lai pilnveidotu sevi,” saka pērnā gada laureāte Katrīna Doroņina.

Pašvaldība jauniešiem regulāri organizē informatīvi izglītojošus seminārus par aktuālām tēmām, jauniešu pieredzes apmaiņas braucienus, neformālās izglītības apmācības, iespēju robežās atbalsta jauniešu dalību valsts un starptautiskos pasākumos un līdzfinansē iniciatīvas. Šogad decembrī notiks viens no vērtīgākajiem ikgadējiem pasākumiem - jauniešu tikšanās ar lēmumu pieņēmējiem pašvaldībā neformālā gaisotnē pasākumā “Kafija ar politiķiem”, kur tiks diskutēts par aktuālajām problēmām.

Informācijai par līdzdalības iespējām un citām aktualitātēm ikviens interesents var sekot ne tikai Salaspils novada pašvaldības mājaslapas sadaļā “JAUNIEŠIEM”, bet arī šeit-https://www.facebook.com/SalaspilsYouthClub.

NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis