Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jaunās “Salaspils Vēstis” ir klāt

 “Salaspils open 2017” pulcējis kopā labākos dejotājus no pasaules malu malām. Esam lepni, ka pasākums notiek pie mums, esam lepni, ka to rīko mūsu novadnieks, un priecājamies, ka uzvaras laurus plūca pāris no Latvijas.

17. maijā 21 gada dzimšanas dienu svinēja izdevums “Salaspils Vēstis”, tādēļ piedāvājam lasītājiem ieskatīties vēsturē par to, kā izdevums ir mainījies.

Interese par māju atjaunošanu pieaug – jau 22 nami Salaspilī plāno veikt renovāciju.

“Valgums-S” ziņo par vērienīgu būvdarbu uzsākšanu – izbūvēs jaunus kanalizācijas un ūdensapgādes tīklus.

Salaspils 1. vidusskolas skolēni  viesojušies “Salaspils Siltumā”, kur speciālisti viņiem stāstīja par to, kā rodas siltums, kā tas nonāk līdz mājai un par citiem jautājumiem.

Imants Ziedonis iedvesmo Salaspils jauniešus- 2013. gadā I. Ziedoņa stipendiju saņēma Arnis Koroševskis, savukārt šogad par apbalvojuma “Rabarbers” laureāti kļuvusi Jana Kolbina.

Salaspilī ir skaista un nule kā labiekārtota pludmale. Tagad tā kļūst arī drošākā, jo atpūtniekus uzraudzīs apmācīti glābēji.

Iepazīstieties ar 3. jūnija pašvaldības vēlēšanu kandidātu sarakstiem un partiju programmām.

Jau rīt “Ezerkauliņu” pusmaratons! Iepazīstieties ar satiksmes ierobežojumiem!

“Iestādīt koku, uzaudzināt dēlu un uzcelt skolu” jeb “Mūzikas un mākslas skolas direktors  Vilnis Borovskis dodas pelnītā atpūtā”. Kā V. Borovskis nonāca Salaspilī, ko viņš plāno darīt nākotnē un ko par viņu saka kolēģi- to lasiet 10.lpp.

Novada svētkos jūs gaida aizraujoša pasākumu programma dažādām gaumēm. Jau atkal dosimies kopīgā svētku gājienā, kas šogad vedīs no Dienvidu parka uz Nacionālo botānisko dārzu.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis