Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ziņo pašvaldības policija

1.janvārī plkst. 04.40 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot pamanīja, ka ir izdemolēta sabiedrisko transportlīdzekļu pietura ,,Baznīca". Turpat pamanīti divi jaunieši, kuri, ieraugot policijas automašīnu, metās bēgt. Vienu izdevās aizturēt. Izrādījās, ka jaunietis ir nepilngadīgs un alkohola reibumā. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas darbinieki.

1.janvārī plkst. 15.40 pie Rīgas ielas 12 pašvaldības policijas darbinieki apturēja pārbaudei transportlīdzekli VW PASSAT ar Lietuvas valsts reģistrācijas numurzīmi. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka minētās automašīnas numurzīme Lietuvā ir izsludināta meklēšanā.

1.janvārī plkst. 18.07 pie Gaismas ielas 7 pašvaldības policijas darbinieki apturēja pārbaudei transportlīdzekli CHRYSLER VOYAGER, konstatējot, ka vadītājs pie stūres ir sēdies alkohola reibumā. Transportlīdzekļa vadītājs nodots Ceļu policijas darbiniekiem.

2.janvārī plkst. 00.04 pašvaldības policijas darbinieki garāžu kooperatīvā Līvzemes ielā 25 pamanīja garāžu, kuru kāds bija mēģinājis uzlauzt. Garāžā atradās trīs 1000 l tvernes un vairākas 20 l un 30 l kannas. Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija.

5.janvārī plkst. 21.40 Budeskalnu ielas un Meža ielas krustojumā tika apturēts transportlīdzeklis Peugeot 208, kura vadītājs bija alkohola reibumā.

6.janvārī plkst. 13.34 Skolas ielas un Lauku ielas krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums. Negadījumā bojāti iesaistītie transportlīdzekļi Renault un Volvo, cilvēki nav cietuši.

8.janvārī plkst. 22.35 pie Dienvidu ielas 5/4 pašvaldības policijas darbinieki apturēja pārbaudei transportlīdzekli Volvo V70. Pārbaudes laikā konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs ir alkohola reibumā. Notikuma vietā tika izsaukta Ceļu policija.

9.janvārī plkst.17.23 pašvaldības policijas darbinieki devās uz veikalu "Drogas", kur kāds vīrietis izsitis vitrīnas stiklu. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas darbinieki. Veikala darbiniece sniedza vainīgās personas aprakstu, veikti meklēšanas pasākumi.

10.janvārī plkst. 14.58 pretī Rīgas ielai 30 (pirms krustojuma ar Lauku ielu) notika ceļu satiksmes negadījums. Ceļu satiksmes negadījums notika pirms gājēju pārejas, kad Hondas vadītājs strauji bremzēja, lai palaistu gājēju, savukārt Renault vadītājs, neievērojot distanci, izraisīja sadursmi. Negadījumā bojāti iesaistītie transportlīdzekļi, cilvēki nav cietuši.

10.janvārī plkst. 23.54 pašvaldības policijas darbinieki garāžu kooperatīvā Līvzemes ielā 25, pārbaudot automašīnu Audi, bagāžas nodalījumā atrada dažādas auto detaļas un elektrības kabeļus un vadus. Cilvēki, kas atradās auto, nevarēja paskaidrot, no kurienes ir šīs mantas. Par konstatēto tika informēta Valsts policija, kuras darbinieki ieradās notikuma vietā un aizturēja abas personas.

11.janvārī plkst. 03.47 pašvaldības policijas darbinieki pamanīja transportlīdzekli BMW, kurš bija nobraucis no ceļa braucamās daļas un iebraucis sniega valnī, bojājot 911.ceļa apzīmējumu (barjera). Pārbaudes laikā konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs ir redzamā alkohola reibuma stāvoklī.

14.janvārī plkst. 09.46 pie Baznīcas ielas 3 notika ceļu satiksmes negadījums. Negadījumā bojāti abi iesaistītie transportlīdzekļi VW un Peugeot.

19.janvārī plkst. 21.21 pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju, ka netālu no dzelzceļa stacijas "Dole" ir redzamas liesmas. Vēlāk tika noskaidrots, ka deg jaunbūve Smilgu ielā 57. VUGD darbinieki ugunsgrēku nodzēsa. Cilvēki nav cietuši.

20.janvārī plkst. 20.35 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot uz Nometņu ielas pamanīja transportlīdzekli Honda Civic, kas pārvietojās bez ieslēgtām gaismām. Minētais transportlīdzeklis tika apturēts pārbaudei. Brīdī, kad transportlīdzeklis apstājās, no tā izleca jaunietis un metās bēgt. Bēgot jaunietis pa ceļam izmeta vīstokli, kurā atradās nezināmas izcelsmes augu valsts maisījums. Transportlīdzeklī atradās vēl viens jaunietis. Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija, kuras darbiniekiem tika nodoti jaunieši.

22.janvārī plkst. 10.05 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot konstatēja, ka Saules ielā vairākām mājām ir bojātas pastkastītes un elektrības skaitītāju skapji. Par konstatētajiem bojājumiem ziņots Valsts policijai un AS "Sadales tīkli".

26.janvārī plkst. 23.35 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot pie Zviedru ielas 1C pamanīja braucošu transportlīdzekli Hyundai, kurš strauji apstājās, un tās vadītājs izkāpa no transportlīdzekļa un devās prom. Tika konstatēts, ka vadītājs ir redzamā alkohola reibuma stāvoklī.

28.janvārī plkst. 11.00 pašvaldības policijas darbinieki, veicot apsekošanu vairākās nelabvēlīgās ģimenēs, kurās vecāki nepilda bērnu aprūpes pienākumus, konstatēja, ka kādā dzīvoklī divu nepilngadīgu bērnu māte kopā ar diviem vīriešiem ir acīmredzamā alkohola reibuma stāvoklī un nespēj parūpēties par saviem bērniem. Par notikušo ziņots Valsts policijai, Bāriņtiesai un Sociālajam dienestam. Abi bērni tika nogādāti krīzes centrā.

31.janvārī plkst. 23.38 pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju, ka pie Līvzemes ielas 22 transportlīdzeklis BMW braucis sānslīdē pa apļveida krustojumu un bija dzirdams sadursmei raksturīgs troksnis. Apsekojot notikuma vietu, konstatēts, ka negadījumā nodarīti bojājumi ceļa apmalei un norobežojošai barjerai. Par notikušo informēta Ceļu policija.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis