Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Salaspils Vēstis” Valsts svētku noskaņās

Šovakar, 17. novembrī, Salaspilī atzīmēsim Latvijas Republikas proklamēšanas 98. gadadienu kopā ar Ievu Kerēvicu un “ Mirage Jazz Orchestra”. Šogad “Goda salaspiliešu” pulkam pievienosies “Ezerkauliņu” valdes priekšsēdētājs Kaspars Brunovskis, kuru pašvaldība suminās svinīgajā pieņemšanā. Aicināma arī jūs svētkus atzīmēt k/n “Rīgava”!

Valsts svētkos nozīmīgu velti ir saņēmusi pašvaldības policija, proti, no novembra tā strādā jaunās, izremontētās un modernās telpās Rīgas ielā 30. Iedzīvotāju ērtībām ir izveidota plaša uzgaidāmā telpa, turklāt iecirknis tagad atrodas stratēģiski daudz izdevīgākā vietā.

Sirsnīgi un patriotiski Salaspilī atzīmēta Lāčplēša diena. Jau no paša rīta “Saimes” bērni devās uz Zemessardzes 19. nodrošinājuma bataljonu, savukārt “Atvasītes” mazie patrioti zemessargus sagaidīja savā iestādē. Vakarā, kā jau allaž, vairāki simti salaspiliešu pulcējās pie sporta nama, lai dotos lāpu gājienā, godinot Brīvības cīņās kritušos karavīrus. “ Latvijas valsts pieder mums visiem, un man ir patiess prieks par daudziem krieviem, ukraiņiem, poļiem un citu nāciju pārstāvjiem, kuri šodien ir kopā ar mums. Mani pārņem lepnums par tiem, kuriem latviešu valoda nav dzimtā, bet kuri dienē mūsu militārajos spēkos,” klātesošos uzrunāja domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars.

25 gadu jubileju šogad atzīmē Salaspils Mūzikas un mākslas skola, tāpēc šajā numurā katras nodaļas vadītājs stāsta par to, kas ir mainījies šajā ceturtdaļgadsimtā. Par to vairāk 4.lpp.

“Aktīvi novecot nozīmē dzīvot ar piederības, līdzdalības un noderīguma sajūtu, ar prieku par dzīvi. Ar šādu attieksmi dzīvo un aktīvi darbojas dažādās jomās arī liela daļa Salaspils pensionāru,” par realizēto Salaspils senioru projektu stāsta Anita Voras.

Par savu pieredzi mājas atjaunošanā stāsta Miera ielas 19. nama pārvaldniece Antonija Dindune.

Sporta lapaspusē par “Fitnesa desertu”, NBA junioru līgu, dambreti un “Ring Striker” turnīru, kurš norisināsies 19. novembrī.

No 1. decembra Salaspilī norisināsies Labestības dienai veltīti pasākumi. Savukārt par pārējiem pasākumiem lasiet 8.lpp. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis