Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Notiks kārtējās makšķerēšanas sacensības "Salaspils zivs 2016"

Fīderēšanas un grunts makšķerēšanas sacensību
“Salaspils Zivs 2016” nolikums

1. Sacensību mērķis

Sacensību mērķis ir popularizēt makšķerēšanas sportu un noskaidrot labākos makšķerniekus Salaspils novadā.

2. Vieta un laiks

Sacensības notiek 2016.gada 27.augustā Rīgas HES ūdenskrātuvē, starts pie Ako pieminekļa (GPS koordinates 56.843673530355, 24.385969824482).

Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija 2016. gada 27. augustā no plkst. 6.30 līdz 6.50. No plkst. 6.50 līdz 8.00 sektoru izloze, sagatavošanās sacensībām. Starts 8.00 pēc starta signāla. Sacensības notiek no plkst.8.00 līdz 14.00. No plkst. 14.00 līdz 15.00 zivju svēršana, rezultātu apkopošana, apbalvošana.

3. Sacensību rīkotāji

Sacensības organizē “Salaspils makšķernieku biedrība”.

4. Dalībnieki

Sacensībās drīkst piedalīties visi makšķerēšanas sporta entuziasti neatkarīgi no vecuma, dzimuma un dzīves vietas. Visiem dalībniekiem jābūt makšķerēšanas kartēm (personām vecumā līdz 16 gadiem un personām, kas vecākas par 65 gadiem, kā arī invalīdiem atļauts makšķerēt bez makšķerēšanas kartes. Minētajām personām jābūt klāt dokumentam, kas ļauj identificēt personu (vārds, uzvārds un personas kods), bet invalīdiem vecumā no 16 līdz 65 gadiem nepieciešama invaliditātes apliecība). Bērniem jāatrodas vecāku uzraudzībā.

Līdz 26.08.2016 jāpaziņo par dalību sacensības pa tel. nr. 29501888 vai epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

5. Sacensību noteikumi

Sacensības tiek rīkotas, ievērojot Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību noteikumus (Ministru kabineta noteikumi Nr. 800, Rīgā 2015. gada 22. decembrī (prot. Nr. 68 70. §)). Sacensības ir individuālas.

Makšķerēšanas veidi:

GRUNTSMAKŠĶERĒŠANA ar divām gruntsmakšķerēm vai fīdermakšķerēm.

Pirms starta tiks izlozēti dalībnieku sektori, kuros varēs makšķerēt visu sacensību laiku. Sektoru platums 15 metri. Sektorā drīkst atrasties tikai dalībnieks, bērns kopā ar palīgu. Iziešana no sektora tikai ar tiesneša atļauju. Pēc finiša signāla dalībnieki paliek sektoros līdz zivju svēršanai. Barības daudzums neierobežots. Ēsmai aizliegts izmantot dzīvas un beigtas zivis un to gabalus.

Svēršanai pieņems tikai noteikumiem atbilstoša izmēra un skaita zivis. Visām zivīm uz svēršanu jābūt svaigām un nesakropļotām. Pēc svēršanas zivis paliek pie dalībnieka vai tiek atlaistas.

Protesti jāiesniedz rakstiskā veidā ne vēlāk kā 15 min. pēc svēršanas beigām, ko nosaka galvenais tiesnesis.

Dalībnieks, kurš neievēros sacensību noteikumus, tiks diskvalificēts.

Katrs dalībnieks sacensību protokolā parakstās par to, ka viņš pats uzņemas atbildību par savu drošību sacensību norises laikā un ievēros Ministru kabineta noteikumi Nr. 800 noteikumus.

Strīdīgos jautājumos gala lēmumu pieņem sacensību galvenais tiesnesis. Galvenajam tiesnesim ir tiesības veikt korekcijas sacensību nolikumā.

6. Vērtēšana un uzvarētāju noteikšana

Sacensību uzvarētāji: tiks apbalvoti trīs dalībnieki, kuri noķēruši lielāko loma kopsvaru, kā arī lielākās zivs pieveicējs.

7. Apbalvošana

Pirmo trīs vietu ieguvēji un lielākās zivs autors tiks apbalvoti ar speciālām balvām. Paredzētas arī dažādas pārsteiguma balvas.

8. Finansiālie nosacījumi

Dalības maksa sacensībās(ziedojums) – 5 EUR no dalībnieka.

Telefons informācijai: 29501888, 29830234

Salaspils makšķernieku biedrība

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis