Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pie stacijas atkal darbosies pumpis

18. augustā pie Salaspils dzelzceļa stacijas atklās  atjaunoto ūdens pumpi, ko mūsu novadam dāvina Brunovsku ģimene un viņu uzņēmums - Latvijā pazīstamie dārzeņu audzētāji z/s “Ezerkauliņi”.

Jaunais pumpis atrodas turpat, kur jau iepriekš gadu desmitiem bija ūdens ņemšanas vieta. Agrāk tas bija pašsaprotami, ka publiskās vietās, tai skaitā pie dzelzceļa stacijām, bija ūdens pumpji, kur ikviens ceļinieks varēja dzesēt slāpes. Domes izpilddirektora vietnieks Dainis Vagalis atzinīgi novērtē sadarbību ar “Latvijas Dzelzceļu”, kam pieder teritorija pie stacijas: “Paldies viņiem par šāda iepriekš neplānota darba ātru saskaņošanu, un tas nav vienīgais objekts, par ko pēdējā laikā esam atraduši kopīgu valodu un savstarpēju sapratni.”

Nu atjaunotais un modernais pumpis atkal ikvienam sniegs svaigu dzeramo ūdeni no pilsētas ūdensvada, jo ūdens pievades līniju un novadīšanas sistēmu ir izbūvējis pašvaldības SIA “Valgums S”.

Pumpja atklāšanas ceremonija un svinīga dāvinājuma akta parakstīšana notiks ceturtdien plkst. 18.00, klātesot pašvaldības un sabiedrības pārstāvjiem. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis