Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jaunietes piedalījušās Erasmus+ projektā

Divas jaunietes no Latvijas - Marija un Kristīne - aprīli iesāka ar aktīvu dalību Erasmus+ projektā “Making Ideas Happen”, kas norisinājās sešas dienas Kipras saulainajā pilsētā Larnakā. Projekta ietvaros bija lieliska iespēja uzzināt vairāk komandas dibināšanas spēles (team-building) un pielietot tās praksē, apgūt ideju ģenerēšanas metodes, kā arī īstenot savas radošākās idejas. Kopumā projektā piedalījās 30 jaunieši no 13 valstīm – Kipras, Beļģijas, Igaunijas, Itālijas, Lietuvas, Maltas, Grieķijas, Slovākijas, Spānijas, Latvijas, Ukrainas, Rumānijas un Polijas.

Pasākums izdevās kolosāls, pateicoties neformālās izglītības un āra dzīves prasmju terenerim no Itālijas Giovanni Zalloni, projekta organizatoram Andreas Skouroupatis un projekta koordinatorei Anna Dalosi.

Paldies SUB sadarbības biedrības “Express Yourself” vadītājai Ivetai Pokromovičai par iespēju piedalīties vērtīgajās apmācībās!

Kristīne Juhņeviča, projekta dalībniece

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis