Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām autobraucējus ievērot braukšanas ātrumu, pārvietojoties pa grantētajiem ceļiem

Sākoties karstajam un sausajam laikam, pašvaldība saņem daudz sūdzību par putekļiem uz neasfaltētajiem ceļiem. Grants ceļi, kas nereti pārvēršas milzīgā putekļu mākonī, ir nepatīkami gan autobraucējiem, gan īpaši kājāmgājējiem. Ar speciālu līdzekli, kas saglabā ceļa mitrumu un neļauj putekļiem pacelties gaisā, ir apstrādāti tādi maģistrālie ceļi kā Doles ceļš un ceļš uz d/k “Dzintari”. Apstrādājamo ceļu un ielu daudzumu pašvaldība plāno palielināt. Tomēr visus grantētos ceļus apstrādāt nav iespējams, jo izmaksas ir lielas, bet efekts- īslaicīgs.

DSC 1037

Šobrīd pašvaldībā ir saņemtas sūdzības no Meldru, Smilgu un Stacijas ielu iedzīvotājiem, kā arī Purva rajona iedzīvotājiem, kur šobrīd notiek arī ceļu remontdarbi.  Tomēr vēršam uzmanību, ka lielākoties šo putekļu radītāji ir paši apkārtējo māju iedzīvotāji, jo šajās ielās satiksmes intensitāte nav liela. Tādēļ aicinām visus autobraucējos cienīt vienam otru un samazināt braukšanas ātrumu uz ceļiem, kur veidojas putekļi, it īpaši, ja pa brauktuves malu pārvietojas gājēji. 

DSC 1036

Aicina Stacijas ielas iedzīvotāji. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis