Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Labiekārtotā pludmale atpūtniekus gaidīs jūnijā

pludmale

Daugavas piekrasti Salaspils teritorijā jau sen iedzīvotāji izmanto atpūtai pie ūdens. Šī teritorija gan ir “Latvenergo” īpašums un atrodas Rīgas HES teritorijā. Pēdējo gadu laikā pašvaldība pludmali jau daļēji labiekārtoja, izbūvējot glābšanas staciju un vairākas pārģērbšanās kabīnes. Pirms vairākiem gadiem pašvaldība uzsāka sarunas ar “Latvenergo” par iespēju šajā vietā ierīkot labiekārtotu atpūtas zonu, tika pat izstrādāti un nodoti iedzīvotāju vērtējumam vairāki skiču projekti, no kuriem ieguvums kā pamats tālākajam darbam – vērtīgas idejas, kā atbilstoši mūsdienu prasībām uzlabot iedzīvotāju atpūtas un pārvietošanās komforta līmeni.

Pludmales labiekārtošanas būvdarbi uzsākās pērnā gada oktobrī, un tie noris četros posmos. Šobrīd jau ir demontētas vecās kabīnes, notiek celiņu izbūve, uzstādīti soliņi, trepes un veikti citi darbi. Atpūtnieku ērtībām šeit ir ierīkotas piknika vietas ar galdu, soliņiem, kā arī ugunskura vietas, kur jau, siltākam laikam sākoties, ir pabijuši naskākie atpūtnieki.

Lai gan pludmale jau šobrīd izskatās daudz pievilcīgāka un ērtāka atpūtniekiem, vēršam jūsu uzmanību, ka darbi šeit nav noslēgušies. Tos plānots pabeigt jūnijā, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem, ļaujot strādniekiem netraucēti veikt atlikušos darbus. No 1. jūnija šeit arī darbu uzsāks pludmales uzraugs. Vēl nedaudz pacietības un salaspiliešiem būs vēl viena skaista atpūtas vieta Daugavas krastā, kur sauļoties, peldēties un baudīt piknika priekus.  

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis