Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Piektdien notiks civilmilitārās sadarbības mācības

No šī gada 8. līdz 12. februārim  notiks  Amerikas Savienoto Valstu armijas Civilmilitārās sadarbības komandas vadītās civilmilitārās sadarbības mācības Zemessardzes karavīriem un zemessargiem. 
No 8. līdz 11. februārim mācības norisināsies Stopiņu novadā Zemessardzes 19. nodrošinājuma bataljona bāzē, savukārt 12. februārī mācību dalībnieki dosies veikt praktiskus uzdevumus Salaspils pilsētas teritorijā. Viņi būs tērpti kaujas formas tērpos, ar triecienšautenēm, bet bez munīcijas. 
Mācībās piedalīsies 17 dalībnieki, to vidū karavīri un zemessargi no 3. Zemessardzes novada vienībām, pa vienam karavīram no 2. Zemessardzes novada un Zemessardzes štāba, kā arī četri ASV karavīri. Izspēlējot mācību situācijas 12. februarī, tiks iesaistīti arī civilā apģērbā ģērbušies karavīri no citām bruņoto spēku vienībām.
Dalībnieki apgūs tādas tēmas kā civilās informācijas menedžments, civilās situācijas novērtējums, civilmilitārās sadarbības loma kaujas operācijās apdzīvotās vietās, hibrīdkarš u.c.

Informāciju sagatavojusi: 
seržante Kristiāna Štrāle-Dreika
3. Zemessardzes novada štāba 
Civilmilitārās sadarbības speciāliste
Tālrunis: 29193876, 67330005 
E-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis