Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

22. janvāra "Salaspils Vēstīs" lasiet par aktuālo novadā

Domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars salaspiliešiem ziņo par pērn paveiktajiem svarīgākajiem darbiem novadā, kā arī par plānotajiem darbiem šogad.

Pirmajā šī gada domes sēdē deputāti lēmuši par ceļa zīmju izvietojumu, pieņēmuši šā gada budžetu, kā arī lēmuši par citiem novadam svarīgiem jautājumiem.

Sociālās aizsardzības un veselības aprūpes komitejas priekšsēdētāja Malda Caune stāsta par komitejas paveiktajiem darbiem un pērn skatītajiem jautājumiem.

Atgādinām novadniekiem, ka NĪN atvieglojumu saņemšanai jāpiesakās līdz 1. februārim.

4.lpp. lasiet par izmaiņām suņu reģistrācijas kārtībā.

12. janvārī Salaspils novada domes vadības pārstāvji un speciālisti kopā ar Salaspils uzņēmēju biedrības biedriem tikās ar dažādu Latvijas institūciju pārstāvjiem, lai pārrunātu biznesa inkubatoru attīstību.

Pašvaldība piedāvā iesniegt NVO projektu pieteikumus. Maksimālā summa 2200 eiro.

Dienas centrs ziņo par realizēto projektu “Māksla dziedē”.

Doles salas atbalsta fonda valdes priekšsēdētāja Rudīte Ķikuste stāsta par projektu, kurā plānots izveidot Rīgas HES būvniecības laikā nogremdēto Doles salas un Daugavas krastu dzimtu māju piemiņas vietu.

27. janvārī Kara muzejā notiks Kārļa Kangera, Ulda Neiburga un Rudītes Vīksnes grāmatas “Aiz šiem vārtiem vaid zeme. Salaspils nometne 1941.-1944.” atvēršana. Aicināts ikviens interesents.

Bāriņtiesa un Sociālais dienests pateicas visiem salaspiliešiem, kuri ziedoja konfektes un citus saldumus bez vecāku apgādes palikušajiem bērniņiem.

Laba ziņa slēpošanas cienītājiem- ir ierīkotas divas slēpošanas trases- viena Botāniskajā dārzā, otra- Daugavas muzeja teritorijā.

Nākamnedēļ sporta namā jau otro gadu pēc kārtas notiks grandiozs deju šovs. Laipni gaidīti!

Lielajā Spēļu dienā nosaka labākos lego dragreisā, dambretē, lego veiklības būvē un citās disciplīnās.

Kultūras nama “Enerģētiķis” pasākumu organizatore Jana Kolbina stāsta par Viktora Pizāna 70 gadu jubilejas koncertu, kurā uz skatuvēs kāpa gan vietējie mākslinieki, gan citi.

Kā allaž, plašu kultūras pasākumu klāstu piedāvā mūsu iestādies, par ko sīkāk uzzināsiet 8.lpp.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis