Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Par ceļa zīmju laušanu aizturēti vairāki jaunieši

ziimeslaushana

25.augustā plkst.00.54 pie nama Enerģētiķu ielā 3 pašvaldības policija aizturēja četrus (1994. gadā, 1995.gadā un 1997.gadā dzimušus) jauniešus, kuri lauza ceļa zīmi. Jaunieši jau iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem. Aizturētie nodoti Valsts policijā, kur uzsākts kriminālprocess par īpašumu bojāšanu.
Pēc foto, kas tika nosūtīts pašvaldības policijai, ir identificēti iespējami vainīgie.  Tie ir trīs (1999. un 2000. gadā dzimuši) pusaudži. Informācija ir nodota Valsts policijai, kura veiks tālāku izmeklēšanu. Paldies iedzīvotājiem par sniegto informāciju.
Pēc Krimināllikuma 185.panta pirmās daļas par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis