Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sociālajā centrā notikusi savdabīga modes skate

DSCF1575-003

6. marta rīts Sociālajā centrā iesākās mazliet neparasti. Telpas tika sakārtotas pasākumam, bet lielās zāles grīdu klāja sarkanais paklājs.  Dažas stundas vēlāk jau sāka ierasties interesantos, košos tērpos ģērbtas dāmas, kurām mūsu pastāvīgās sadarbības partneres Dace un Brigita  no „Oriflame”  ietonēja vaigus, krāsoja lūpas, sapošot dāmas lielajam iznācienam.

Modes skatē piedalījās 19 dāmas, kuras saviem skatītājiem un atbalstītājiem bija sagatavojušas nelielu stāstu par sevis izvēlēto tērpu. Pasākumu atklāja Malda Caune, mūsu centra krustmāte, kā viņu mēs saucam. Arī Malda bija ģērbusies atbilstoši skates tematikai – dzeltenā, šarmantā kleitā, kurai ir 36 gadus sena vēsture.  Izrādījās, ka šis ir Maldas kāzu dienas sievas tērps ar savu stāstu, ar savu noslēpumu.

Tad pienāca laiks galvenajai daļai, kad atraktīvais pasākuma vadītājs Vladislavs Krasovskis aicināja uz mēles visas dalībnieces. Jāsaka, ka stāsti bija viens par otru interesantāki.  Dažas modeles tērpus bija saglabājušas no ļoti seniem laikiem, dažas aizlienējušas no draudzenēm, bet viena dalībniece pat speciāli šim pasākumam sev tērpu bija uzšuvusi. Kad visi tērpi tika nodemonstrēti, sākās balsojums, kurā piedalījās gan pašas pasākuma vaininieces, gan viņu atbalstītāji.

Balsojuma rezultātā trešo vietu ieguva Gaļina Frolova, kura uz skati bija ieradusies ar savu klēpju sunīti Fedreiko, bet tērpusies bija zilā kleitā, kuras vēsture meklējama Sanktpēterburgā. Otro vietu ieguva Venera Albrehta ar laša krāsas burvīgo tērpu un grandiozo cepuri. Tērps bija darināts par godu savai apaļajai  jubilejai. Bet visvairāk balsu saņēma Ausma Orlova, kuras tērpu par labāko atzina lielākā daļa klātesošo. Ausmas kundzes tērps „nāk” no Ulmaņa laikiem un ir bijis arī uz Dailes teātra skatuves.

Paldies salona „Putni” īpašniecei Mairitai Miezītei, kura ar mums sadarbojas jau trešo gadu. Savu simpātiju balvu viņa pasniedza Vizmai Sīlei, kura savu kleitu bija darinājusi pati. „Oriflame” īpašo balvu saņēma Anna Kumsāre par savu gaisīgo rozā kleitu, kuras nosaukums bija „Pavasara smaids”.

Katrai dāmai sevis izvēlētais tērps lika atcerēties kādu dzīves notikumu- kādai nopietnu, bet citai- jautru un dzīvespriecīgu. Piemēram, Silvija atklāja, kā jaunībā ar zeķītēm un balto blūzīti skrējusi uz randiņu, Ilma pastāstīja, kā no „kļošenēm” reiz uztaisījusi šortus, lai visi varētu viņas skaistās kājas novērtēt, Venerandas kleita atceļojusi no tālām zemēm, bet Inārai kleitu pirms vairākiem gadiem ieteicis nopirkt kāds kungs. Paldies visām pasākuma dalībniecēm par izdomu par  aktīvu līdzdalību!

Paldies ziedu salonam „Laidas”, kurš mūs atbalsta jau trešo gadu! Paldies dziesminiekam Dināram Gulbim, paldies pasākuma vadītājam Vladislavam Krasovskim!

Pasākuma gaitā kundzītes no Saulkalnes jūsmoja par mūsu telpām, par pasākumiem, kas notiek Sociālajā  centrā,  un izteica Maldai Caunei vēlmi par savu centra filiāli Saulkalnē. Sapratām, ka šis jautājums noteikti ir jāizskata Sociālās aizsardzības un veselības aprūpes komitejā.

Svētki mums izdevās!  Paldies visiem!

Aldona Vēvere, Sociālā centra vadītāja

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis