Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Kur Salaspils novadu šķērsos Rail Baltica?

Kopš masu informācijas līdzekļos ir izskanējusi informācija par projekta „Rail Baltica” īstenošanu, iedzīvotāju interese par to ir augusi. Īpaši aktuāls ir jautājums: kā varēs uzzināt, vai plānotā dzelzceļa trase šķērsos nekustamo īpašumu?

„Rail Baltica” projekta ietvaros sabiedrības informēšanai par tā gaitu ir izveidota mājas lapa http://www.railbaltica.info/, kur iedzīvotāji var rast atbildes uz saviem jautājumiem. Tās gatavo Satiksmes Ministrija sadarbībā ar projekta izstrādātājiem.

Atbilstoši normatīvajos aktos par ietekmes uz vidi novērtējumu noteiktajam, tie nekustamo īpašumu īpašnieki  vai valdītāji, kuru īpašumi robežojas ar paredzētās darbības teritoriju, tiks informēti individuāli.

Papildus tam informācija par īpašumiem turpmākās plānošanas teritorijās dzelzceļa attīstībai, kas paredzētas Salaspils novada teritorijas plānojumā, atrodama Salaspils novada mājas lapā sadaļā: Attīstības plānošanas dokumenti\Teritorijas plānojums – konkrētāk - novada funkcionālā zonējuma kartē un Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumos.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis