Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

23. janvāra izdevumā „Salaspils Vēstis” lasiet

Pašvaldība atgādina namu apsaimniekotājiem, ka līdz 20. februārim ir iespējams pieteikties pagalmu labiekārtošanai.

Salaspilī bērniem ir iespēja trenēties vairāk kā 20 dažādos sporta veidos sporta skolā un sporta namā. Handbolu un vieglatlētiku piedāvā sporta skola, savukārt pārējos sporta veidus iedāvā biedrības, kas darbojas sporta namā. Daudzbērnu ģimenēm automātiskā atlaide ir piemērojama tikai sporta skolas apmeklēšanai, ne biedrību. Par to visu sīkāk lasiet šajā numurā.

Domes sēdē deputāti lēmuši par Uzraudzības komisijas darījumiem ar lauksaimniecības zemi izveidošanu, par preventīvajiem pasākumiem plūdu novēršanai, kā arī izskatījuši daudzus citus jautājumus.

Svarīga informācija mazdārziņu nomniekiem- par nomu lūdzam maksāt, sākot ar 1. aprīli!

Sociālās aizsardzības un veselības aprūpes komitejas priekšsēdētāja Malda Caune ziņo pat paveikto pērn.

Labklājības ministrija informē par tām izmaiņām, kas skar sociālo jomu 2015. gadā. Ar saviem jautājumiem salaspilieši var vērsties Sociālajā dienestā.

Stājušies spēkā aktuālie grozījumi par neizvērtējamajiem pabalstiem.

Izglītības un kultūras daļa jau laikus atgādina, ka līdz 30. martam ir jāpārreģistrē bērns rindā uz vietu kādā no novada pirmsskolas izglītības iestādēm.

Daugavas Lejteces tūrisma speciālisti sola „Balttour” pārsteigt apmeklētājus. Salaspils pašvaldības tūrisma speciāliste Ieva Tumana stāsta par jaunizveidoto karti, kurā atrodami katra novada spilgtākie tūrisma objekti.

 Ne visiem Ziemassvētku laiks pagājis ģimeniski un mierīgi. Pašvaldības policija ziņo par likumpārkāpējiem gada nogalē un jaunā gada sākumā.

Pērn Salaspilī laulībā stājies viens Ēģiptes pilsonis, bet kopumā reģistrētas 57 jauktās laulības. Šo un citu dzimtsarakstu informāciju uzzināsiet 4.lpp.

Atskatoties uz pagājušā gada svarīgākajiem notikumiem pašvaldības dzīvē…

Sporta skolas vieglatlēti kvalificējas Latvijas čempionātam, frisbijistu jaunā paaudze pārsteidz ar panākumiem. Šo lasiet sporta lapaspusē.

Salaspiliešiemj ir iespēja pieteikties dalībai ziemas olimpiādē, kā arī vasaras jaunatnes olimpiādē.

Daugavas muzeja speciālisti stāsta par divu unikālu eksponātu atdzimšanu.

Sociālais centrs aicina krievvalodīgos salaspiliešus apgūt latviešu valodu, pie tējas tases diskutējot par ikdienišķām tēmām.

Kā allaž, pēdējā lapā atradīsiet kultūras pasākumus, kurus piedāvā mūsu iestādes.  

2015. gada 23. janvāris Nr.2 (600)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis