Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Gada nogalē pašvaldības policija aizturējusi kārtības traucētājus

24. decembrī pulksten 17.29 Pašvaldības policijas darbinieki devās uz Salaspils pašvaldības dzīvokļu fondu, kur vienā no dzīvokļiem tika atskaņota skaļa mūzika un traucēts iedzīvotāju miers. Ierodoties notikuma vietā, vainīgais, 1989. gadā dzimušais vīrietis nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām pārtraukt trokšņošanu, līdz ar to policijas darbinieki, pielietojot fizisku spēku, vīrieti aizturēja un nogādāja Valsts policijā, kur viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. 

24. decembrī pulksten 18.09 Pašvaldības policijas darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas darbiniekiem par vilciena loga izsišanu aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1975. gadā un 1989. gadā dzimušus vīriešus.

25.decembrī pulksten 01.30 Pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Enerģētiķu ielu 2A, kur atrodoties vīrietis ar grieztām brūcēm. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka savstarpēja konflikta rezultātā 1986. gadā dzimušais vīrietis guva galvas traumu un nokrita zemē, bet 1987. gadā dzimušais vīrietis guva grieztas brūces uz rokām. Notikuma vietā izsaukti medicīnas darbinieki, kuri pēc apskates 1986. gadā dzimušo vīrieti hospitalizēja. Informācija nodota Valsts policijas darbiniekiem.

27. decembrī pulksten 00.18 Pašvaldības policijas darbinieki Daugavas ielā 2 par kāpņutelpas durvju stikla izsišanu notikuma vietā aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1974. gadā dzimušu vīrieti.

27. decembrī pulksten 20.18 veikalā „BASTET” (Skolas ielā 5) par huligānisku darbību veikšanu un preču zādzību pašvaldības policijas darbinieki aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1990. gadā dzimušu vīrieti.

1.janvārī pulksten 06:57 Rīgas ielā 26 pašvaldības policijas darbinieki par loga izsišanu aizturēja un nodeva Valsts policijas darbiniekiem 1976. gadā dzimušu vīrieti.

4. janvārī pulksten 12.35 pašvaldības policijas darbinieki uz Rīga – Daugavpils šosejas, pie Tallinas apvedceļa viadukta nodrošināja sabiedrisko kārtību ceļu satiksmes negadījuma vietā, kur vīrietis, vadot transportlīdzekli KIA, nobrauca no ceļa. Negadījumā personas necieta.

9.janvārī pulksten 14.16 pašvaldības policijas darbinieki devās uz Celtnieku ielu 12 palīdzēt sievietei, kura saviem spēkiem nevarēja aizdzīt nevēlamu ciemiņu. Notikuma vietā tika noskaidrots, ka 1949. gadā dzimušais vīrietis ir izsludināts Valsts policijas meklēšanā. Vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

10. janvārī pulksten 01.30 Salaspils dzīvokļa fonda ēkā tika aizturēts 1976. gadā dzimis vīrietis, kurš atradās Valsts policijas meklēšanā. Pie aizturētā vīrieša tika atrasts nezināmas izcelsmes augu valsts maisījums.

10.janvārī pulksten 12.17 Dienvidu ielā 5/3 pašvaldības policijas darbinieki sadarbībā ar bāriņtiesas darbiniekiem izņēma no ģimenes 2014. gadā dzimušu bērnu un nogādāja krīzes centrā. Bērna 1981. gadā dzimusī māte atradās stiprā alkohola reibumā un savu mazuli bija atstājusi bez uzraudzības. Sievietei sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu.

Laika posmā no 22.12.2014. līdz 11.01.2015. pašvaldības policijā reģistrēti 253 notikumi, tajā skaitā 15 izsaukumi, kas saistīti ar iedzīvotāju miera traucēšanu, 18 izsaukumi, kas saistīti ar ģimenes strīdu, un 9 izsaukumi, kas saistīti ar dzīvnieku  turēšanas prasību neievērošanu,

Uzsāktas divas lietvedības administratīvo pārkāpumu lietās par komercdarbības veikšanu Salaspils administratīvajā teritorijā bez Salaspils novada domes izdotas atļaujas – licences.

Aizturētas divas Valsts policijas meklēšanā izsludinātas personas.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis