Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ugunsnelaimē cietušās ģimenes pateicas saviem līdzcilvēkiem par atbalstu

Vēl pavisam nesen Salaspili pāršalca ziņa par ugunsnelaimi Raiņa ielā, kas notika 3. decembrī. Negadījumā pajumti zaudēja divas ģimenes. Vēl joprojām uz Sociālo centru zvana cilvēki un jautā, kā var šai ģimenei palīdzēt un kas būtu nepieciešams?

Šobrīd abas ģimenes ir iekārtojušās Skolas ielā 7, un salaspilieši ir saziedojuši sadzīvei nepieciešamās lietas- apģērbu, gultas, gultas veļu, traukus ,televizorus, radioaparātus un naudu. Vienīgais, ja nu kādam ir lieks ledusskapis, kuru varēt uzdāvināt nelaimē cietušajiem, lūdzam sazināties ar Sociālo dienestu!

Ģimenes saka lielu paldies visiem salaspiliešiem par ziedotajām mantām, 2.vidusskolai par visām kancelejas precēm, Salaspils novada domei, īpaši Maldai Caunei, kura ar pirmo dienu sekoja līdzi visiem notikumiem, Sociālajam dienestam par pabalstu krīzes situācijā, vēl īpašs paldies akciju sabiedrībai DHB, kuri ziedoja jaunus, mīkstus spilvenus visiem cietušajiem.

Ziemassvētkus un Jauno gadu šie cilvēki sagaidīs ar gaišām domām un lielu cilvēkmīlestību pret salaspiliešiem, saviem līdzcilvēkiem. Paldies jums visiem!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis