Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilī pieredzes apmaiņā viesosies Ukrainas valdības un pilsētu administrāciju pārstāvji

Rīt, 27. augustā, Salaspilī ieradīsies augsta ranga viesi no Ukrainas. Delegācijā būs pārstāvētas ministriju amatpersonas un pilsētu administrāciju vadītāji un viņu vietnieki.

Neraugoties uz saspīlēto situāciju dzimtenē, ukraiņi ir ieradušies Latvijā projekta “Energy Effiency – sharing lessons in the Baltics and exploring Opportunities in Ukraine” ietvaros. Salaspils apmeklējuma laikā Ukrainas delegācija iepazīsies ar pašvaldības kapitālsabiedrību SIA „Salaspils Siltums” un tās darba pēdējo gadu pieredzi siltumenerģijas ražošanā un sadarbībā ar patērētājiem.

Pēc tam viesi dosies uz Salaspils novada bibliotēku, kas atrodas vienā no nesen siltinātajām pašvaldības ēkām. Šeit notiks iepazīšanās ar pašvaldības pieredzi ēku siltināšanā un finansējuma piesaistē.

Bibliotēkā viesi tiksies arī ar dzejnieku, tulkotāju un Goda salaspilieti Knutu Skujenieku, kuru ar Ukrainu saista sena draudzība un arī liktenis, jo vairāki gadi pavadīti izsūtījumā kopā ar ukraiņu disidentiem.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis