Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

20. jūnija "Salaspils Vēstīs" lasiet

Pirmsjāņu numura galvenā tēma veltīta Aconei vai, precīzāk sakot, jaunizveidotajai Sociālā centra filiālei šajā ciemā. Kādus pakalpojumus tur varēs saņemt aconieši? Par to uzzini šajā izdevumā.

Vakance pašvaldības iestādē- Komunālais dienests aicina darbā šoferi.

Uzsākoties peldēšanas sezonai, veikts pirmais ūdens kvalitātes monitorings, kas noteica, ka Salaspils novadā peldēties drīkst.

Pašvaldība nodod atsavināšanai nekustamos īpašumus Budeskalnu ielā.

Turpmāk pašvaldības domes sēdes varēs vērot tiešajā translācijā. Nākamā sēde- tieši pēc Jāņiem, 25. jūnijā.

Drīzumā Komunālais dienests uzstādīs ceļazīmes „Stāvvieta” ar papildzīmi „Stāvēšanas ilgums 30 min” pie pirmsskolas izglītības iestādēm „Ritenītis” un „Jāņtārpiņš”. Par to vairāk 3.lpp.

Novada pašvaldībā atvērta jauna lapaspuse tūrisma nozarē- no 1. maija Attīstības daļā strādā tūrisma organizatore Ieva Tumana, tāpat arī Salaspils ir iestājusies divās tūrisma biedrībās.

Salaspils novada bibliotekāres stāsta par noslēguma pasākumu Mārupē.

Kampaņa „Pieķer būvgružotāju”  noslēdzās Salaspils novadā, kur tika sakopta nelegālā būvgružu izgāztuve privātajā zemes gabalā Priežavotos. Ko par šo problēmu saka Cūkmens, Māris Olte, priekšsēdētājs Raimonds Čudars- uzzini šajā numurā!

Mūžizglītības projektu ietvaros Doles atbalsta biedrība rīko nodarbības miesai un garam. 5. jūlijā pirmā nodarbība ciklā „Nūjo vesels!”.

Pašvaldības policija ziņo par likumpārkāpējiem.

Sporta lapaspusē - par mūsējo panākumiem Pierīgas kalnu riteņbraukšanas sacīkstēs, par Zīriņu velokrosu, kā arī par karatistu kārtējām uzvarām.

Savus dalībniekus gaida kārtējais „Veselības otrdienas” posms un piedzīvojumu sacensības „Doles vasara”.

Sporta skola stāsta par noslēguma pasākumu, kurā sumināti šī mācību gada labākie sportisti.

Katoļu baznīca ziņo par kapusvētkiem Salaspils novadā.

Piesakies nometnei „Zaļā vasara”!

Kas? Kur? Kad? slejā uzzini par jūnija un jūlija pasākumiem!

2014. gada 20. jūnijs Nr.12 (586)

Priecīgus jums, salaspilieši, Līgo svētkus!

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis