Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils jaunsargi izcīna 2.vietu Vīru spēlēs

5 jaunsargi

Šā gada 1.maijā Ogres novada Bāku kalna apkārtnē notika Jaunsardzes 3.novada organizētās sacensības “Vīru spēles 2014”. Sacensībās piedalījās 20 komandas, no kurām divas pārstāvēja Salaspils 114.vienību. Salaspils komandas veidoja jaunsargi gan no 1.vidusskolas, gan arī no 2.vidusskolas, kur pulciņu vada kaprāle Zane Mežavilka. Sacensību laikā komandas veica orientēšanās distances (divas trases, katra apmēram 7 km gara), pildīja dažādus tūrisma un izdzīvošanas uzdevumus, komandas saliedēšanās uzdevumus, kā arī šāva ar pneimatiskajām šautenēm. Tā ir kā tradīcija, ka komanda, kura izcīna pirmo vietu, saņem ceļojošo kausu, tiesības piedalīties līdzīgās sacensībās vai nu Zviedrijā, vai arī Igaunijā, kā arī uzvarējušajai vienībai ir pienākums organizēt sacensības nākamajā gadā.

Pēc trīs gadu ilga darba viena no Salaspils komandām, kuras sastāvā bija jaunsargi Mariss Martinsons (komandas kapteinis), Nils Fridrihsons, Dinārs Jonins un Anastasija Kuzmina, izcīnīja godpilno otro vietu, tikai dažus punktus atpaliekot no  pirmās vietas ieguvējiem. Otra komanda ierindojās 17.vietā. Sacensības bija labs apliecinājums jauniešiem, ka ar mērķtiecīgu un uzcītīgu darbu trīs gadu garumā var sasniegt labus rezultātus un cīnīties ar spēcīgām komandām. Augsim Latvijai!

Jānis Mežavilks, Salaspils 114.jaunsargu vienības vadītājs

Nežēlojot spēkus un prātu Latvijas zemes un tautas labā

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis