Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sociālā centra darba sezona tuvojas noslēgumam. Uz tikšanos rudenī!

Salaspils Sociālajā centrā spraigā darba sezona tuvojas noslēgumam, jo pastāvīgie apmeklētāji pamazām  sāk rosīties pa dārziem, bērniem gribas pavadīt laiku svaigā gaisā, tādēļ apmeklētāju skaits pamazām sarūk. Par to, ka sezona ir beigusies, liecina izstāde lielajā zālē, kur aplūkojami mūsu klientu  un Dienas centra dalībnieku rokdarbi- tamborējumi un adījumi, dekupāžas darbi, kvilinga tehnikā darināti apsveikumi, ābolu sēkliņu un pupiņu krelles, zīmētas mandalas. Lielu sienas daļu aizņem pensionāru kopas  apgleznotās zīda šalles, kuras tapa vairāku mēnešu laikā NVO projekta ietvaros.

Prieks, ka otrdienas vakari mūsu centrā jau otro gadu ir kā OTRĀS elpas  nodarbības, kuras tiek apmeklētas kuplā skaitā.  To, ko mēs esam iemācījušies šeit uz vietas (gatavot un darināt), tas viss ir redzams izstādē. Protams, ka daudzas lietas jau ir uzdāvinātas saviem mīļajiem, bet arī mums ir palicis, par ko priecāties.

Gribas pateikt lielu paldies mūsu skolotājām, kas palīdzēja apgūt šos skaistos rokdarbus,- Aijai Elliņai, Solvitai Alksnei,  Irinai Ignatjevai, Kristiānai Nazārovai, Daigai Možeikai, Līvai Trukšānei, Nadīnai Pavasarei un visām citām.

5 soc centrs izstade

Kopā ar izstādi ir redzama mūsu viesu afišas ar to autogrāfiem. Izrādās, ka  no septembra līdz šai dienai pie mums ir ciemojušās vairākas Latvijā pazīstamas personības un divi kolektīvi.

Novēlam visiem saviem centra apmeklētājiem jauku vasaru! Pateicoties Salaspils pašvaldībai, mēs  rudenī  tiksimies izremontētās, skaistās telpās!

Aldona Vēvere, Sociālā centra vadītāja

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis