Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Zupas virtuves darba cēlienam pārtraukums līdz rudenim

15.maijā Sociālā centra foajē kā katru dienu pulcējās daudz cilvēku - salaspiliešu, kuriem lielu ikdienas iztikas atbalstu sniedz zupas virtuve. SIA „Maruss” smaidīgās darbinieces šajā dienā ierodas ne vien ar lielajiem zupas termosiem, bet arī smaržīgiem gaļas pīrādziņiem.

Šī ir zupas virtuves darba sezonas pēdējā diena. No 28.oktobra līdz 15 maijam katru darba dienu, uzrādot trūcīgās vai maznodrošinātās personas izziņu, cilvēkiem bija iespēja saņemt līdzi nešanai siltu un garšīgu zupu. Tagad uz laiku - līdz rudenim zupas virtuvei būs pārtraukums.

Salaspiliešu acīs redzamas nelielas skumjas, skan arī pateicības vārdi un joki. Pūļa viducī pamanāma Malda Caune, kura ar katru aprunājas par to, kāds ir bijis šis laiks, cik cilvēki ir apmierināti, cik tas ir vajadzīgs un nepieciešams.

Salaspilieši, kas izmanto SIA „Maruss” zupas virtuvi, izsaka vislielāko pateicību Salaspils domei un īpaši - Maldai Caunei, kura izrāda interesi par zupas izdales procesu un par zupas kvalitāti.

Protams, ka šajā periodā ir gadījies arī pa kādam kuriozam, bet tas jau ir tikai normāli, ka saimniecei kādreiz piešaujas par daudz sāls, mazliet piedeg zirņu zupa. Cilvēki to uzņēma ar sapratni, un tagad visi šķiras ar jaukiem vārdiem un cerību rudenī atkal satikties.

 Sociālā centra vadītāja Aldona Vēvere

Pašvaldība nodrošinās siltu zupu trūcīgajām un maznodrošinātajām personām

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis